Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç adet gelecekmiş gibi belirti yok. Ama keyifsizim ve şişkinlik var . Kemiklerim sızlıyor resmen
Ben hafif hafif sancı yaşadım ama geçti onlarda ben de beyaz akıntı var kabızlık var bel ağrısı var yorgunluk hali bende de var ama negatif işte testler

Hakkında hayırlısı olsun kuzum inşallah vardır

Adet günüm bazen 28 bazen 30 olur ben 14. Gün test yaptığımda adetime 4 gün daha vardı ama iğnenin 14. Günü değişebilir çünkü yumarta takibinde yumurtalar yeterli buyudunde çatlatma iğnesi kullanılıyor ben ilk kontrole gittiğimde kucuktuler 3 gün sonra gittiğimde vuruldum 3 Mayıs'ta 20 bat tarihimdi inşallah aciklayabildim faydalı olmuştur sizin için

Ayy dünden beri giremiyorum misafirim var da ama gece olunca hepsini okuyup öyle uyuyorum kızlarrrr bende bağımlılık yapmışsınız yaaa misafirlerle ilgileniyorum ama bi yandan da aklım sizde müjde veren var mı kızlar naptı diye

Hadi HCG'de tek çizgi görmeye alıştım da LH testinde de tek çizgi çıktı benim. Takvime göre yumurtlamaya 4 gün kala tek çizgi normal midir ?

Çöpe attım ama bi dahakini buraya atayım hatta tarih tarih düzenli yazıyor bazı arkadaşlar ben de öyle yapayım. Ama 2. Çizgiyi göremeyince çöpe atıverdim... Yumurtlamıyor muyum acaba böyle bir şey olabilir mi

Yumrtlamama diyemem de bir yerde sıkıntı olablr geç yumurtlaman olur bu sebeble hemen çift olmayabilir. Kaçıncı günün birde kaç günde bir adet oluyorsun?

Yumrtlamama diyemem de bir yerde sıkıntı olablr geç yumurtlaman olur bu sebeble hemen çift olmayabilir. Kaçıncı günün birde kaç günde bir adet oluyorsun?

28 günde bir adet oluyorum, 15 Haziran'da olacağım. Yani takvime göre 1 Haziran yumurtlama olur diye düşündüm, bir şeyler görürüm dedim göremedim...

28 günde bir adet oluyorum, 15 Haziran'da olacağım. Yani takvime göre 1 Haziran yumurtlama olur diye düşündüm, bir şeyler görürüm dedim göremedim...

Nasıl yapıyorsun peki sıvı alımı filan nasıl yapıyorsun? Belki geç yumrtlama görürsünüz belkide görmeyebilirsin her ay yumurtlma olmuyor ki

Nasıl yapıyorsun peki sıvı alımı filan nasıl yapıyorsun? Belki geç yumrtlama görürsünüz belkide görmeyebilirsin her ay yumurtlma olmuyor ki
Bugün yaptım ilk defa, az önce yaptım hemen geldim buraya yazdım kitapçıkta akşam 8den sonra tavsiye edilmiyordu. Sıvı almadan duramıyorum o yüzden gece yapayım demiştim en son gece 12 gibi içtim su

Benm son 3 aydr yumurtlamadan sonra agrim oluyor siddetli deil ama ben hic bilmezdm onceden.

Kizlar bunlar benim hormon degerlerim doktor sknti yok dedi de anlayan arkdslar da bakabilir mi

Kızlaar günaydın ben dün kadın doğuma gittim 6 aydır deniyoruz olmadı ben de kaygılanıyorum ovü teslerimde de lh üst üste 4 gün koyulaştı kafam karıştı dedim. Sağlıklı Yumurtlayıp yumurtalamadığımı merak ediyorum dedim alttan muayene etti soldan yumurtlamışsın bi tanesi de kistleşmiş dedi. Sonra progesteron isteyelim dedi. Regl nin 20. Günüydü. Progesteronla tam olarak neyi anlayacak biliyo musunuz nasıl değerler çıkıyo normalde? 4-5 gün sonra çıkacakmış sonuç. Bilen varsa söylerse aşırı mutlu olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…