Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama gece yapmasan gündüz yapsan canım ya
Durmalısın en azından 2 saat sonra ne olacaksa. Birde 13-18 arası filan yap geceye bırakma gece teste kaçırırsın pik anlamayabilirsn diye düşünüyorm
O zaman bugün işten çıkmadan 2 saat önce su içmeyi bırakayım, eve varınca da hemen yapayım :) Teşekkür ederimm

Olsun kaç yaş önemsiz hayırlısıyla olsun da kuzucum ayy senin olsun benim zaten şansım yok adet beklıyorum hemşo

Merhaba Arkadaslar

son adet tarihim 20 Nisan di.

Adetim geciti, hafif migde bulantim da var, yorgunluk var ama hamilemiyim anlayamadim. Bugün sabah iki degisik test yaptim. Düsüncelerinizi söylerseniz sevinirim :)

Eklentiler

• 20210528_093630.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 70
  • 20210528_100518.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 67
Dun gece attm sen uyurkene. Kimse de bisi demio ya
Görmedim uyumuştum.
Canım çok azcık yumrta çatlama lh ın fshdan yüksek çok hafif zaten fark ettin mi referans vermemişler. Ama bu normal bunu çörek otu bal tarçın yaptı benimle o değerin aynı bu testlerin lh ile fsh son verdiğin hormon da kaç ona bakabilir misin? Varsa merak ettim bu kürü kullanmadan önceki hormon testin varsa onu atar mıısn?

Merhaba Arkadaslar

son adet tarihim 20 Nisan di.

Adetim geciti, hafif migde bulantim da var, yorgunluk var ama hamilemiyim anlayamadim. Bugün sabah iki degisik test yaptim. Düsüncelerinizi söylerseniz sevinirim :)
Batina gore cizgi silik Gec dollenme gibi duruo. Cizgi var cnm insallh bebegin seninlediryarn sabah bir idrar daha yap tekrar cikarsa kan vermeye git. Benim kimyasal oldugu icin temkinliyim de

Yok kiz hayatimda ilk defa hormon veriyorm bilmiyorm anlamiyiorm da. O bal tarcin beni yakti. Kac yasindaym ilk defa kistim oldu. Kist agrim oldu. Peki napmam lazm. Yani catlamaz mi. E benm cok sasmaz gecen ay ilk defa iki gun once catladi. Testler yanlis mi acaba

Hayır çatlar birdaha çörek otu bal tarçın ağzımıza sürmeyelim bize verdiği bu iyilik yeter benim hormon değerlerim baya düştü normale tamam ilk adet filan geçiktirdi ama kür iyi gelmiş daha da yapmam. O yumurtalarımı kudurtmuş zaten yumrta çok iyi büyüyor daha da çok iyi büyüse bile çatlayınca kiste dönüşüyor. Bende sürekli yumrtlama yaptı sende de yumrtlama yaptı kiste çevirdi demek ki. Bak kür öncesi fsh 6.55 di şimdi 4.50 lh ise 3.20 iken onu çıkarttı kür 4.15 yaptı bakalım bu ay yine hormon yapacak kaç olmuş değerlerim düzeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…