Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yusra-61 kuzu sen duymuşsundur kesin bişeyler ne düşünüyorsun?

Yaaa üzüldüm bende bu ay omega 3 e e arisutu bal polen probolise basladim hic gormediğim kadar akıntı gördüm acaba onlarmi etki etti bilmiyorum catlamada bitti beklemedeyiz artık
Benim bu ay yumurtlamadan adete kadar hep akıntı oldu, sadece folik kullanıyordum. Hatta bi farklılık var diye umutlanmıştım ama olmadı. İnşallah senin olurr

Ben bu ay hormon yaptircam gitmişken ikisini bir halledim diyorum geçen ay bayrama denk geldi yaptıramadım bakalim insallah sonuc guzel cikar sizlere sorarim zaten ben anlamam

İnşallah canım, dün bir gazla test yaptım, negatifti aldım. Ama değişik bir şekilde üzülmedim ya, önceki aylardaki heyecanım kalmadı mı ne bir de yaz geldi ya tatil planları var
Yaa kıyamam inşallah bir an önce olur mutluluktan havalara uçarsın bende takmıyorum diyordum bi pıt pıt seğirme uykumdan etti bayağı takmıyormuşum

Kızlar bişey soracam şimdi bu bebe time gebelik testi hassasiyeti hakkında bilgisi olan var mı bir tane daha elimde vardı o markadan yine almıştım onda tekrar dünkü gibi çıktı diğer testler 20 den fazla hcg ölçer yazıyordu ama bebe time da yazmıyor en az ne kadar hcg ölçtüğünü kafam karıştı yarın kan vereceğim ama sonucu pazartesi günü çıkar

Benim bu ay yumurtlamadan adete kadar hep akıntı oldu, sadece folik kullanıyordum. Hatta bi farklılık var diye umutlanmıştım ama olmadı. İnşallah senin olurr
Solgar marka folik asit aldım acaba omu etkiledi geçen aylarda regenesis max kullanıyordum çok pahalı ve 1 aylık olduğu için başka markaya geçtim

Kötü tavsiye vermiş olacağım ama belim çok ağrıyor de ya da başım duramıyorum vs bişeyler de acile git ama hamile olabilirim günüm gecikti de hemen tahlil yapıyorlar ve 1 saatte çıkıyor ortalama 2 3 ay önce şiddetli yan ağrısıyla gittim böbrek taşım varmış evliyim diyince bana sormadan test yapmışlar sonucu bekleyip ardından serum iğne vs yaptılar

Solgar marka folik asit aldım acaba omu etkiledi geçen aylarda regenesis max kullanıyordum çok pahalı ve 1 aylık olduğu için başka markaya geçtim
Benimki folidays 90 kapsül 150 TL ye aldım doktor önerisiyle. Senin kullandığın marka hakkında bilgim yok.

Bu arada sizlerde oluyor mu kızlar? Benim yumurtlamadan regle kadar sol kasığım ağrıyor hep, yani bazen ağrısı yürürken bile zorluyor beni. Sağda hiç yok, hep sol

Daha önce denedim bu dediğini hatta tüp bebek yaptırdığım aydı ama buradaki acilin laboratuvar ı çalışmıyor hemde hcg ye hiç bakmıyorlar mecburen asm de kan verecem kuzum belki var ama çok az hcg var ya da yok bilmiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…