Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 gün ağrı çektim ve bu akşam geldi sonunda 🙄
Hemen aslan pençesi çayına başladım, yeniden ovulasyon testi istedim. Fındık, ceviz, c vitamini ve keçiboynuzu pekmezine başladık. Tedbir bizden, takdir Allah'tan 🤲❤️
Yaaa üzüldüm 😞 bende bu ay omega 3 e e arisutu bal polen probolise basladim hic gormediğim kadar akıntı gördüm acaba onlarmi etki etti bilmiyorum catlamada bitti beklemedeyiz artık 💃

Arkadaş anlaytı az önce ama yumurtam kendi gelişiyorsa ilaçla büyütüp iğneyle çatlatmak mantıklı mı sence? Bende düşündüm bi an ama emin olamadım 🤷
Benimde aklımda ama biz seninle hemen hemen aynı deniyoruz benim 5. Ayim hormonlar kistler korkutuyor yinede doktora danışmak isterim yumurta takibi aslında yaptırmak lazım ne kadar kendi kendine gelişip çatlıyor bilemiyoruz testlerde net yumurtla ma görüyoruz çünkü

Bak canım bnce vardır
Canım bu hormon testi istanbulda mart ayında yaptırdım mayısta bayrama denk geldi yaptıramadım izmirde kendi doktorumda hormon yapak dedi ozaman amh değeri isticem burda yok dimi tshhariç diğer değerler nasil sence

Eklentiler

• Screenshot_20210527-224238.png
    Screenshot_20210527-224238.png
    73,8 KB · Görüntüleme: 37
Canım bu hormon testi istanbulda mart ayında yaptırdım mayısta bayrama denk geldi yaptıramadım izmirde kendi doktorumda hormon yapak dedi ozaman amh değeri isticem burda yok dimi tshhariç diğer değerler nasil sence
Değerlerin referans aralığında canım bi sorun görünmüyor ama amh da baktır mutlaka o çok önemli

Yok kuzum antimüllerien yazıyor benimkinde

Kızlarr biraz önce heyecandan kalbim duracak gibi hissettim😳 Tam uzandım uykum geldi karnımda 1 dk dan daha uzun pıt pıt pıt atış oldu hemen elimi koydum elimle de hissettim.Göbek deliğim var ya onun hizasında alt karında leğen kemiklerimin tam ortasına gelen kısımda yerini doğru anlatmaya çalıştım ilk defa başıma geliyor ve hala ara ara devam ediyor.Bende kist vardı ya korktum bişey mi oldu acaba diye bir araştırayım dedim Hamilelik belirtisi!!! olarak yazılmış ama hiç bilmiyordum bu durumu bilmeden aşırı bir heyecan girdi o anda içime kalbim hızlandı hemen size koştum ne yaşadım ben acaba? Hamile kalanlar sizde böyle bişey oldu mu hamiş adayları peki siz duydunuz mu? Selizay Selizay bu bilgiyi hiç bilmeden vücudum benimle oynamış olabilir mi? Yine mi belirti uyduruyorum yardııımm 🤭🤭🤭

Bende yok yapmamışlar demekki regl olunca hormon testi yaptircam isticem bakalim merak ediyorum onu
Bebeğim onu adetin 3. Günü bakıyorlarmış ama ben daha önce kist ameliyatı olduğum için ve yine kist çıkınca bakalım dedi regl dışında bir günde baktı. Kist ameliyatı rezervi çok azaltıyormuş sonuç 15 günde çıktı 4.06 benim

Kızlarr biraz önce heyecandan kalbim duracak gibi hissettim😳 Tam uzandım uykum geldi karnımda 1 dk dan daha uzun pıt pıt pıt atış oldu hemen elimi koydum elimle de hissettim.Göbek deliğim var ya onun hizasında alt karında leğen kemiklerimin tam ortasına gelen kısımda yerini doğru anlatmaya çalıştım ilk defa başıma geliyor ve hala ara ara devam ediyor.Bende kist vardı ya korktum bişey mi oldu acaba diye bir araştırayım dedim Hamilelik belirtisi!!! olarak yazılmış ama hiç bilmiyordum bu durumu bilmeden aşırı bir heyecan girdi o anda içime kalbim hızlandı hemen size koştum ne yaşadım ben acaba? Hamile kalanlar sizde böyle bişey oldu mu hamiş adayları peki siz duydunuz mu? Selizay Selizay bu bilgiyi hiç bilmeden vücudum benimle oynamış olabilir mi? Yine mi belirti uyduruyorum yardııımm 🤭🤭🤭
Canım evet hamileler de bu durumu yaşıyor olabilir ama bende süreki olur seğirme gibi, çok anlam yükleme canım 😅

X