Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani evet bu grupta 6-7 kişi bungrubu şenlendiriyoruz, bazen ağlıyoruz, bazen teselli veriyoruz birbirimize. Bana çok ama çok iyi geliyor, iyi ki katılmışım ❣️ şu bahsettiğim 6-7 kişinin bir masa etrafında haftada 1 görüştüğünü düşündüm ah ne güzel geldi hissi bile

İnşallah hamiş oluruz da senin bilgilerinden de faydalanırız kuzum
Yaş 36 canım, sizin için daha çok istiyorum desem sanırım yalan olmaz. Hepimizin imtihanı ayrı, inşallah tadacaksiniz sırayla . Inşallah burdan birlikte hamiş sayfasına terfi ederiz. O zaman çok faydam olur size. Oyle düşünüyorum. Tatlı heyecanlar, bu sayfa bu kadar kırmızı kartla bu kadar eğlenceliyse hamiş topigimiz ne güzel olur

Canım aşılamayı hemen düşünmüyorsan doktorla görüşüp klomen veya femara kullanabilirsin eğer denemediysen etkisi çok büyük
Kuzum şu bahsettiğim femara veya klomen süreci nasıl ilerliyor bahsedebilir misin? Ne zaman doktora gidiliyor, neler yapılıyor vs

Selam kızlar bugün yoktum ortalarda eve yeni geldim guzel haberleri olanlar varmi 🌸 A R Y A A R Y A sende durumlar ne canim regl oldun mu gebelik belirtileri vs varmi yada 🤗

Kuzum şu bahsettiğim femara veya klomen süreci nasıl ilerliyor bahsedebilir misin? Ne zaman doktora gidiliyor, neler yapılıyor vs
Canım daha senin için erken bu ilaçlar İçin senin bu ay olcak inşallah doktor vermek istemez yazık vücuduna hormonlar felan mahvoluyor ama bilmek istyrm dersen femara veriyo doktor 5 gün sabah akşam kullanıyosun sonra reglin 12. Günü felan gidiyorsun yumurtalarına bakılıyo eğer büyümüşse iğne vuruyo çatlasın diye ilişki günleri Belirliyo böyle bi süreç

Canım daha senin için erken bu ilaçlar İçin senin bu ay olcak inşallah doktor vermek istemez yazık vücuduna hormonlar felan mahvoluyor ama bilmek istyrm dersen femara veriyo doktor 5 gün sabah akşam kullanıyosun sonra reglin 12. Günü felan gidiyorsun yumurtalarına bakılıyo eğer büyümüşse iğne vuruyo çatlasın diye ilişki günleri Belirliyo böyle bi süreç
Yani yumurtaların gelişmesi için ilaç kullanıyorsun daha sonra da çatlaması için iğne yapılıyor.
Kendi kendine gelişmesini beklemeden gelişen bir süreç sanırım.

Teşekkür ederim canım benim, inşallah olur inşallah 🤲

Selam kızlar bugün yoktum ortalarda eve yeni geldim guzel haberleri olanlar varmi 🌸 A R Y A A R Y A sende durumlar ne canim regl oldun mu gebelik belirtileri vs varmi yada 🤗
3 gün ağrı çektim ve bu akşam geldi sonunda 🙄
Hemen aslan pençesi çayına başladım, yeniden ovulasyon testi istedim. Fındık, ceviz, c vitamini ve keçiboynuzu pekmezine başladık. Tedbir bizden, takdir Allah'tan 🤲❤️

O zaman bize klomen verilir geçen biri kist yaptı femara daha iyi demişti ordan aklıma kalmıştı canim benimde
Arkadaş anlaytı az önce ama yumurtam kendi gelişiyorsa ilaçla büyütüp iğneyle çatlatmak mantıklı mı sence? Bende düşündüm bi an ama emin olamadım 🤷

Yani yumurtaların gelişmesi için ilaç kullanıyorsun daha sonra da çatlaması için iğne yapılıyor.
Kendi kendine gelişmesini beklemeden gelişen bir süreç sanırım.

Teşekkür ederim canım benim, inşallah olur inşallah 🤲
Aynen öyle canım ama fazla yumurta oluşuyo mesela normalde 1 tane oluyosa ilaçla 2 3 bazen 4 yumurta oluyo 1 yumurtayı döllemek yerine ne kadar yumurta olursa o kadar şansın oluyo gibi düşün şansın artıyo

Aynen öyle canım ama fazla yumurta oluşuyo mesela normalde 1 tane oluyosa ilaçla 2 3 bazen 4 yumurta oluyo 1 yumurtayı döllemek yerine ne kadar yumurta olursa o kadar şansın oluyo gibi düşün şansın artıyo
Anladım canım, fena bir yöntem değilmiş aslında. Bu ayımız da geçsin bi bakalım ❤️ çok teşekkür ederim

X