Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adet gecikmesi 9. Gün . Test negatif çıktı bu hafta yapmıştım.
Karın ve alt karinda ağrım var keyifsizim belimde çok ağrıyor.
Doktora da randevu 10 hazirana verdiler ultrason için.
İdrarda gebelik çıkmayan oldu mu böyle?
Yani yoksa da niye adet gelmek bilmiyor kafama takıldı iyice huzursuzum çok

Kızlar adet gecikmesi 9. Gün . Test negatif çıktı bu hafta yapmıştım.
Karın ve alt karinda ağrım var keyifsizim belimde çok ağrıyor.
Doktora da randevu 10 hazirana verdiler ultrason için.
İdrarda gebelik çıkmayan oldu mu böyle?
Yani yoksa da niye adet gelmek bilmiyor kafama takıldı iyice huzursuzum çok
Aynı durumdayım canım ama benim bat 24 mayıs tı iyice gerginim adet sökülmemesi de kötü ya 😣

Valla canım dediklerinde sonuna kadar haklıydın sadece birinin beni sarsması lazımmış demek ki çok saol🥰🥰😘
Ne demek kuzum benim. 1.5 aydır konuşuyoruz çok sevimli bi yapın var. Bazen hepimiz bir şeye odaklanıp kendimizi unutuyoruz malesef. Halbuki biz olmazsak gerisinin ne önemi kalıyor ki 😊

Ne demek kuzum benim. 1.5 aydır konuşuyoruz çok sevimli bi yapın var. Bazen hepimiz bir şeye odaklanıp kendimizi unutuyoruz malesef. Halbuki biz olmazsak gerisinin ne önemi kalıyor ki 😊
Çok saol canım sen de öylesin valla haklısın ben aylardır belki bebek vardır diye saçımı bile boyatmyrm resmen kendimden geçmiştim bugün kuaföre aradım randevumu aldım kendime getirdin beni 🥰

Iyi akşamlar kızlar bugün eşimi varikoselden ameliyat ettirmek için bulmuş oldugumuz doktora gittik ilk muayene için. Tabi daha önceyi spermiyogram testlerini de götürdük. Kızlar bugün doktor bize esimin değerlerinin gayet iyi olduğunu ve sadece sperm sayısının sınırda olduğunu söyledi. Ileri hareketlilik %66 morfoloji %15, toplam sperm sayısı hariç diğer değerleri hayat iyiymiş. Çok mutlu oldum ama peki neden bizim 3yildir bebeğimiz olmadi🥺

Iyi akşamlar kızlar bugün eşimi varikoselden ameliyat ettirmek için bulmuş oldugumuz doktora gittik ilk muayene için. Tabi daha önceyi spermiyogram testlerini de götürdük. Kızlar bugün doktor bize esimin değerlerinin gayet iyi olduğunu ve sadece sperm sayısının sınırda olduğunu söyledi. Ileri hareketlilik %66 morfoloji %15, toplam sperm sayısı hariç diğer değerleri hayat iyiymiş. Çok mutlu oldum ama peki neden bizim 3yildir bebeğimiz olmadi🥺
Canım hsg çekildin mi bazen iki tarafta da sorun olmadan yıllarca olmayan çok kişi var kısmetten öteye geçilmiyor malesef nasipte varsa korunsan bile hamile kalıyorsun aşılama denedin mi hiç

Canım hsg çekildin mi bazen iki tarafta da sorun olmadan yıllarca olmayan çok kişi var kısmetten öteye geçilmiyor malesef nasipte varsa korunsan bile hamile kalıyorsun aşılama denedin mi hiç
Çekildim canım hatta rahmim kalp seklindeymis. Düşük veya erken doğum riskine karşı histeroskopi oldum.

Kaç yaşındasın? Maşallah diyelim, sen evlat tadına varmışsın. Darısı bize ❤️
Yaş 36 canım, sizin için daha çok istiyorum desem sanırım yalan olmaz. Hepimizin imtihanı ayrı, inşallah tadacaksiniz sırayla . Inşallah burdan birlikte hamiş sayfasına terfi ederiz. O zaman çok faydam olur size. Oyle düşünüyorum. Tatlı heyecanlar, bu sayfa bu kadar kırmızı kartla bu kadar eğlenceliyse hamiş topigimiz ne güzel olur

Ben hep yanlış değerlere bakmışım bu güne kadar. Yaaa bende yenilerde pco cıktı. Şimdi ben nasıl bir yol izlemeliyim. Bir yandan çok mutluyum bir yandan kafam daha çok karisti

Çekildim canım hatta rahmim kalp seklindeymis. Düşük veya erken doğum riskine karşı histeroskopi oldum.
Bir de aşılamayı deneseniz belki tutar eşinin değerler hep iyimiydi takviye felan kullandıysanız belki yeni düzelmiştir bu aylarda tutar önce kötüyse ondan da olmamış olablr

Ben hep yanlış değerlere bakmışım bu güne kadar. Yaaa bende yenilerde pco cıktı. Şimdi ben nasıl bir yol izlemeliyim. Bir yandan çok mutluyum bir yandan kafam daha çok karisti
Canım pko nun en büyük düşmanı kilo eğer varsa mutlaka dikkatli bi şekilde fazla kiloyu ver yemene içmene dikkat et

Bir de aşılamayı deneseniz belki tutar eşinin değerler hep iyimiydi takviye felan kullandıysanız belki yeni düzelmiştir bu aylarda tutar önce kötüyse ondan da olmamış olablr
5subatta histeroskopi oldum. Nisan ayında aşılama yaptırdık. Malesef negatif. Bir ay mola verip bu ayki adet olduğumda tekrar baslayalim demişti doktorum. Vazgeçmiştim ama tekrardan düşünmeye başladım. Ama söyle birşey var adet olmadim. 25inde olmam lazımdı. Idrar testi yaptım negatif. Bekliycem adet olanağı bakalim

Bana lütfen yardımcı olun şimdi ben asilamadan hariç nasıl bir takviye uygulayayım. Kendime yumurta geliştirmek için. Ben seker hastasiyim fakat herşeyi yiyip icemiyorum
Canım aşılamayı hemen düşünmüyorsan doktorla görüşüp klomen veya femara kullanabilirsin eğer denemediysen etkisi çok büyük

X