Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle, birbirinizi dengeliyorsunuz masallah. Biz 3.ye çıktık yola. Ben de bu sevda bitmez

Hayırlı olsun canım yeni tedavin. Kokacak birşey yok.. İğneler önce gözünü korkutur ama 1-2 yapıştan sonra alışıyorsun.. Normalden bir tık daha fazla belirti yaşıyorsun. Ama başarı yüzdesi daha fazla olan bir tedavi, inşallah süreç senin için kolay geçer :) Bir sorun olursa bana yazabilirsin,seve seve cevap veririm :)

Kızlar ben geçen adetimden sonra bir hafta kadar aslan pençesi çayı ile çakşır çayı içmiştim bunlar adet geciktirmiş olabilir mi fikri olan var mı bide tam adet olacağım günlerde sancım oldu ama şu an sancım da bitti adette olmadım testler de negatif ovulasyon testi yapmadığım için geç yumurtlama mı oldu onu da bilmiyorum önümüzdeki hafta doktora gitmeyi düşünüyorum

Canım çok sağol.. Evet korku kaygı telaş merak heyecan.. Allah ne verdiyse duygu karmaşası.. İnşallah dediğin gibi olur. Senin gibi mutlu haberle yazarım buraya da bende inşallah..
Bi yola çıkayım.. Elbet çok sorum olacak.. Yazarım kuzucum

Canım ben 3 ay kadar içtim hiç geciktirmedi. Ama bünyeden bünyeye değişir. Doktora gitmeyi geciktirme. Belki adet olmadan tekrar yumurtlamışsındjr

Canım ben 3 ay kadar içtim hiç geciktirmedi. Ama bünyeden bünyeye değişir. Doktora gitmeyi geciktirme. Belki adet olmadan tekrar yumurtlamışsındjr
Aslında bugün ovulasyon testi alacaktım onu da unuttum beyaz yapışkan akıntım var iki üç gündür yumurtlama mı oluyor acaba

Kizlar bişey sorucam ..ilişki sonrası hemen kalkmayın diyorlar ya yüz üstü mü yatmalı yoksa sırt üstü popo üzerine yastık mi sizce ?

Canım test de alırsın ama bence değerlendir sen yinede akıntı veya vücutta bir değişiklik hissedersen .hiç belli olmaz .moralini yüksek tutmaya bak
Malesef değerlendiremicem yaa eşim yanımda yok hayırlısı bakalım neler olacak

Ayy inşallah hamilesindir ben test yapmıştım gecikmeden sonra çıkmıştı sen ne zaman yapmayı düşünüyorsun benimde adet olucakmisim gibi kramp oluyordu ve göğüs hassasiyeti
canım birşey sorcam iğnenin 14.günü adet olunuyor diye okumuştum bi yerde sen normal adetine göre mi hesaplayıp test yaptın eğer öyleyse kaç günde bir adet oluyorsun ve iğnenin 14. gününden kaç gün sonra normal adet günün oluyordu biraz karışık oldu ama ona göre hesaplayıp kan vereceğim bende iğneden sonra 13gün idrar testim negatif çıktı normal adetime 7 gün vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…