Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben cumartesi gidicem çünkü önceki gebeliklerim sorunluydu
Tamam canim keseyi görünce yazarmisin merak ettim aynı gibiyiz. Benimde sorunluydu ama benim kanama olunca sorun çıkıyordu genelde insallah bunda olmaz stresliyim biraz o yüzden gidersem daha stres olacakmışım gibi de hissediyorum açıkçası o yüzden son ana kadar görünmek istemiyorum

Kızlar az önce beklenen adet geldi. Çok üzgünüm, kafam karmakarışık. Neden olmuyor diye düşünüp düşünüp duruyorum. Gidip biraz daha ağlayayım en iyisi

Kızlar az önce beklenen adet geldi. Çok üzgünüm, kafam karmakarışık. Neden olmuyor diye düşünüp düşünüp duruyorum. Gidip biraz daha ağlayayım en iyisi
Kuzum sen yeniydin galiba dimi çok uzun süre olmadı heralde gebelik düşüneli inan senin gibiydim bende çok taktım çok stres yaptım ben stres yaptıkça da olmadı üstüne bide kilo aldım pko oldu şimdi de malesef yani sana diyeceğim tabi ki doktora gidin eşinle rutin tahlilleri yaptır geç kalma ama kendini evde oturup strese sokma elinden geleni yap tedavi gerekiyorsa bir an önce başla ihmal etme vardır bir vakti zamanı bebeğin de rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah şu an bende bir an önce adet olmak istiyorum buna bile şükretmeliyiz kuzum

Bu 5.ayımdı ve yine olmadı.
Eşimle hastaneye gittik aslında 2 farklı doktora ama daha erken diyip vajinal ultrason ile bakıp güzel dedi. Birde rutin kan testleri ve hormonlarıma baktılar, onlar da normalmiş.
1 sene deneyin dediler ama ben hemen olur sandığım için çalışmalara biraz geç başladım. Bilseydim böyle olacağını 7-8 aylık evliyken başlardım. Şuan tammm 20 aylık evliyim

Eşim her zaman ki gibi bebek konusundaki sakin tavrıyla sarılıp sen çok güzel bir anne olacaksın ama zamanı var demek ki diyip öptü.
Ama içimi yiyip bitiren düşünceler bana bu sakinliği vermiyor.

Yusra-61 canım sonunda 8 gün gecikme ile, çatlamadan tam 14 gün sonra regl oldum. Sanırım bir süre buralarda olmayacağım. Şimdiden herkese bol bol bebiş diliyorum.

Olur o zaman kuzum ya stres yapma bence bak sorununuz da yokmuş hem

Al bende de okadar . Ayni sekilde dusunuyorum . 1 sene cocuk yapmicam dedim neredeyse 2 sene olacak evleneli

Eşim her zaman ki gibi bebek konusundaki sakin tavrıyla sarılıp sen çok güzel bir anne olacaksın ama zamanı var demek ki diyip öptü.
Ama içimi yiyip bitiren düşünceler bana bu sakinliği vermiyor.
İçini yiyip bitiren düşünceler ne ki canım bu kadar seni ypruyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…