Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi anladım canım dediğini şansına inşallah spermler kalmıştır diyebilirim. En fazla 3 gün yaşıyor diyorlar. Keşke silikleştiği günü değerlendirebilseydin. Çünkü bazı aylar yumrtlama çok hızlı çatlıyor birgün sürer seninki ikinci güne çatlamış bu durumda bu da güzel inşallah değerlendirmen iş görür

Bebe time kuzu daha önce hiç çıkmıyordu böyle dümdüz beyaz görünüyordu hep bilemedim kuzum ya zaten umudum da yoktu bu aydan olmasa da şaşırmam yan bakalım hayırlısı olsun inşallah
Ben de bebe time la yapıyorum artık, erken gebelik testi gibi masallah. Geçen ay böyle silik çıkınca kan verdim 3.94 cıktı. Ama burda önemli olan bir sonraki testin daha silik mi daha koyu mu olacak. Benim ikinci testim daha silikti. Bu ay yine yaptım bata 4 gün kala bu sefer hiç çizgi yok

Beni de Gizemsu bir kere etkiledi eşim gelemiyor demiştim üzülmüştüm öyle bir msj yazdı ki çook haklı dedim unuttum bile o rahatlık onun sayesinde. Çook iyi biranda motive olmuştum Allah razı olsun

Valla kuzum hayırlısı ya sağlıklıysa varsa zaten mutlaka belli olur yoksa da adet olurum zaten geç olsa da nasip ten öte yol yok yani

Nasip canım bak nasipte yoksa ne yaparsak yapalım olmuyo bn kabullendim artık bunu kısmet ne zamansa o zamn ama inşallah çok aratmadan çok bekletmeden bizi bulur yavrumuz
Aynen öyle kuzum hayırlısı bakalım ne zaman kısmetse o zaman olacak mutlaka

şimdi 23nde piki görüp 24nde çatladıysa, 21 gecesi birliktelik olduysa arkadaşlar, yumurtlamadan itibaren sürekli göğsüm ağrıyor. Normalde adetten 10 gün önce başlardı bu ağrı. Yumurta çatlayınca göğüs ağrır mı bilgisi olan

Bu testte pik olmuş muhtemelen 24 ünde çatladı... İlişki ile tutma ihtimali az ama olabilir sperm 2 gün yaşıyor diyorlar

Valla maşallah 3.9 gösteriyorsa helal olsun

5 TL kök kaset test beta 6 yi gösteriyorsa süper onun için sordum inşallah bebiş vardır
Yok canım işte onu söyledim beta kendi kendine sıfırlandı çok sevinmiştim ama hayal kırıklığı oldu arkadaş testini atmış ve hayalet çizgi var gibi diyordu ya bende aynı süreci yaşayıp aşırı sevindim ama sonra ne yaşadım bilmiyorum beta kendi kendine sıfırlandı Allah kimseye yaşatmasın erken sevinmek çok yıpratıyor diye demiştim

Ağrı değilde benimki adete kadar hassasiyeti devam ediyor maalesef inşallah güzel şeyler oluyordur bu farklı birşey ben hep çekiyorum bunu.

Kızlar teste bakın yok dimi çizgi felan iki nokta arasında

Eklentiler

• IMG_20210527_133321.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…