Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin sakinliğinden bende istiyorum, sahi söylesene nasıl beceriyorsun bunu kuzum

Değiliz tabi hamdolsun ama işte bu lanet olasıca baskılar beni tüketiyo

Değiliz tabi hamdolsun ama işte bu lanet olasıca baskılar beni tüketiyo
Kuzum sana kim baskı yapıyor ki? Anlattığın kadarıyla kocan çok naif bir insan, kayınvaliden çokk sevecen seni de çok seviyor, komşular momşular bu konuya gelene kadar daha neleri var, akrabaların hepsinin allah belasını versin, dünya çocuğumuzun olup olmamasının etrafında dönmüyor ki biz bunun böyle olduğunu sanıp kendimiz kendi üzerimizde baskı kuruyoruz. Kendini biraz rahatlatmaya bak. Kendine şefkatli davran. Çocuğuna göstereceğin şefkatin birazını kendine de göstermelisin.

Hayat su 0606 Canım ben geçen ay çok üzüldüm sen inşallah yaşamazsın bu üzüntüyü beta 6 küsür çıktı iki farklı marka ile gebelik testi yaptım ikisinde de battan 2 gün önce bariz çift çizgiyi gördüm ama ne oldu bilmiyorum bat gününden sonra tekrar beta baktırdım 1.90a düştü sanıyorum tutunamadı bak testlerim de bunlar telim çok kötü çekiyor ilk dakikalarda çıktı aşırı belliydi normal kaset test ve battan 2 gün önceydi ne oldu ne yaşadım onu bile bilmiyorum keşke hiç test yapmasaydım dedim Allah kimseye yaşatmasın, inşallah hamilesindir o üzüntüyü kimse yaşamasın

Eklentiler

• Screenshot_20210526-225224.png
    249 KB · Görüntüleme: 47
Şükür eşim ve ailesi bahsini bile çok geçirmiyorlar ama annem ve ablam sürekli olmayan çocuğuma bişeyler alıyorlar hayalini felan kuruyorlar söyleyemyrm da söylesem bu sefer üzülecekler çözüm arayıp bak şunu ye şunu dene bunu alalım yapacaklar ama artık mecbur söylcm denediğimizi ama henüz olmadığını

Valla kuzum ben alıştım artık negatif testlere eğer yarın ki testim negatif çıkarsa şaşırmam yani Allah kimseye yaşatmasın tabi bende tüp bebek tedavisi oldum kimyasal gebelik oldu hcg önce arttı sonra düşüşe geçti kötü bir durum kuzum çok iyi biliyorum herşeyin hayırlısı artık ne diyelim

En iyisi bu olacaktır kuzum. Seni annen ablan anlamayacaksa kim anlayacak. Bu süreci çekilmez bir durum haline getirmektense senin hayal kurduğun, heveslendiğin, umutlu olduğın bir süreç olmalı. Ama sen tersine sürekli tetikte sürekli streslisin. Bu durum dünyanın en güzel şeyini bir ceza gibi beklemene sebep oluyor. Kendine ve çocuğuna yazık yani

Üfle üfle yanıyorum, ya benim eşim teknoloji manyağı, işinin de verdiği bir merakla, hergün eve değişik teknolojik aletler geliyor çinden falan. Hatırlarsanız en son avizeye drone takılmıştı evde endoskop bile var her neyse şu geleneksel sırta bardak kapama olayı var ya, onu yapan alet almış elektronik, içine doğru vakum yapıyor. Sırtıma bir yapıştırdı canım gitti mosmor oldu ateşim çıktı valla yana yana bir hal oldum ovu döneminde azıcık yumurtalıklarıma mı yapsam hahaha

Kaset testin markası ne acaba ?

Valla çok doğru diyosun canım haklısın bn de biraz ara vermeyi planlıyorum doktora gitmeyi bırakcam bi süre belki doktorun dedikleri de beni strese sokuyodur bilmyrm artık hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…