Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya valla şimdi bi kaç kişi buldum benim şuan doktoruma giden adam tüpü kapalı olan herkese laporoskopi önermiş ve yaptıranlarda sonuç iyi çıktı su felan birikmesi yok dediler sordum da hep para almak İçin yapıyo gibi bi algı oluştu kafam da bir de cevat beyin yöntemini söyledim bi bozuldu bn başkasından bahsedince bilemedim ya off

Canım Bahçeşehir üniversitesi medical park Göztepe de doç dr aynur erşahin var onada bakabilirsin herkes çok iyi diyor İnstgramda da bakabilirsin
Onu duymadım ona da bakayım canım
Kozyatağı da olur canım. Yarın tüp bebek görüşmeleri yapacağım ona da bakayım. İyi fikir verdin kuzum
Canım ilaçların bir kısmını banka karşılıyormuş bir defaya mahsus. Ama dediğin gibi ek maliyet elbet çıkar. Ben bide gen taraması yaptırıcam o zaman da zaten tek embriyo 350 euro demişti bahçeci
Kızlarrr selamm.. Size güzel haberlerle geldimm. Beta HCG değerim 335, Hamileyimmm
.
Canım çoook sevindim tebrik ederim gözün aydın
koy kızım şuraya bir hamiş gööbekk
gLssHh canım bak tüpü tuttu arkadaşımızın asla moralini bozma seninde olur inşallah
Valla kuzum aynen umut oldu ya.. İnşallah hepimizin olsun ben gülüm

Rahim filmi özelde 1500 TLmi off ne pahalali fiyatlar bunlar . Ucmuslar mecburuz ondan böyle işler güzel para istiyorlar

Kızlar ya rahim filmini siz mi talep ediyorsunuz doktor mu öneriyor? Hangi aşamada hadi gel rahim filmine bakalım diyorlar? Kafamda yine deli sorular of be ya..gerçi bana değerlerin hormonların değerlerin iyi filan dedi. Demek eşimdeki sorundan olmuyor ama kızım nasıl oldu? O zaman hiç olmaması lazım filan falan. Az daha daralayım ben bi kenarda

Canım ben kendi isteğimle ile gittim çekildim doktoruma bile o zaman rahim filmi çekilmek istiyorum dememiştim bile

Bilemedim ki bozulmakta haklı olblr ama eleştriye açık olmalı. Belki para için olblr böyle yapan var çok acımasızlar. En iyisi sen pahallı filan birde bu dediğin doktora göster ne diyor bak o da para belki aynı şeyleri diyebilir ama farklı birşey derse fikir olur senin için canım.

Kızlar testim kurudu iyice üzerine su döktüm tekrar baktım ve gözle görebildiğim çizgi duruyor orda hala sizce yanıltma ihtimali var mıdır hala yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…