Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Niye panik oluyorsun ki hemen milletin sözüyle, sakin ol ve kendi uzman doktoruna görün. Acilde belki tam anlayamamış olabilirler. Genellikle deneyimsiz yeni mezun doktorlar oluyor acillerde.

Evet acildekiler pek pek anlamıyorlar bu işten inşallah ikiz falan dır da diğer tahminleri eleriz
Ama dediğim gibi dr na gidebiliyorsan yarın git ihmal etme

Halâ adet olmadım, bel ağrım ve afedersiniz sümüksü akıntım var. Olacaksam da olayım biran önce ya off

Hiç üzülme ve doktorunu değiş benimde kesem görünmemişti ilk gebeliğimde düşer filan dediler düşmedi hiç canını sıkma rabbim verdikten sonra her türlü tutunuyor

Canisi sonra paylas bizimle de fikir olsun . Allah kolaylik versin

Aminn hayırlı haberlerle gelirsin inşallah

BAT:26 Mayıs
Ne zamandır istiyorum: 2 ay
Gebelik için kullanılan ilaç ve takviyeler: yok

Bende adet tarihine göre 5+1 im ama beta baktırıp stres olmak istemiyorum o kan bize lazım zaten doktor bana 5 artı 5 te gel dedi kese için sen erken gitmişsin canım geç döllenme olunca beta yükselsede kese görünmüyo 5000 olması gerekiyo

Hayır canım ya 5 artı bir olmuşsun beta normal seviyede kaç olucakmış ki adetin bir hafta gecikmiş sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…