Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım istesek de istemesek de giriyoruz rahim filmi çok zor değil sen tüp düşünürsen film isteyecekler ya şimdi yerinde olsam toplarım kendimi filmi çekinir öyle denerim belki de o sirada kalacaksın hamile 😍hmeen tüp yaptırman şart değil ki 😉 çok soru sorarsın daha da bunların sonu yok.
Valla kuzu haklısın. Ben ya Allah bir cesaret diyip onu yaptırayım olmadı. Azıcıkta onu araştırayım. Of inşallah gerek kalmasın.. Rabbim ol desin de.. Mayıs grubumuzda hepimizin yüzü gülsün 🙏🙏 çok amin🌼🌼

Valla kuzu haklısın. Ben ya Allah bir cesaret diyip onu yaptırayım olmadı. Azıcıkta onu araştırayım. Of inşallah gerek kalmasın.. Rabbim ol desin de.. Mayıs grubumuzda hepimizin yüzü gülsün 🙏🙏 çok amin🌼🌼
İnşAllah canım tüplerin açıktır da gerekliliği bir yerde iyi o film de bir sıvı veriliyor diyelim ki basit enfeksiyonlar var onları temizliyor neden olmasın belki bu şekilde bulacak seni asla bilinmez. 👍 İnşallah hakkımızda güzel şeyler olur seninde dediğin gibi 🙏🏼😍çookça aminn diyorm 🙏🏼🙏🏼

Hayır ya stres yapma başka doktora git değer güzel yükselmiş gecikmenin kaçıncı günü
Şuan 5+1 im kendimi toparlamaya çalışıyorum en azından bu gün ki Dr düşük olabilir kanamalı alan var dedi kanamam falan yok da düşük olsa beta bu kadar düzenli artmazdi aksine düşerdi bu moralimi biraz düzeltiyor

Benim değerim asiri düşüktü canim. Normalde 30 -50 olması lazımken benimki 3 çıkmıştı 🤣🤣 baya kötü. D vitamine devam ediyorum. Sayısı değişti. Her gün 20 damla içiyordum sindi 3 gün de bir 10 damla iciyorum 😁
Anladım canım o zaman yükselesiye kadar devam edeceksin. Benim de doktorum önce değerler normale dönsün öyle korumayı bırak demişti de ben de acaba hamiilelikte kullanılmıyor mu d vitamini diye tereddüt ettim ama hamiyletken kullanılabiliyor o zaman

Yenihayat25 Yenihayat25 canım degerin baya yüksekmiş dr çok dikkat etsin bebek nereye yerleşmiş genelde bu degerlerde görünmesi lazım gerekirse yarın bir daha git iki gün beklemeden
Tedbir amaçlı diyorum

Yenihayat25 Yenihayat25 canım degerin baya yüksekmiş dr çok dikkat etsin bebek nereye yerleşmiş genelde bu degerlerde görünmesi lazım gerekirse yarın bir daha git iki gün beklemeden
Tedbir amaçlı diyorum
Bu gittiğim Dr benim Dr değil canım arkadaşlarım senin beta çok yüksek dediler eşime söyledim panik olduk acile gittik orda baktılar ama ben ekranı göremedim silik birşey var ama kese mi değil mi emin değilim dedi

X