Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım evde bı koltuğum tekli oturuyorum kendimi darliyorum ,teşhis koyuyorum arastiyorum falan

Canım rahim filmini hertürlü sana çekecekler aşılama tüp fark etmeksizin onlarda mecbursun. Şimdi birde hamilelik geçirdin ettin ya rahimde herhangi birşey de olblr bence rahim filmini hertürlü ihtimale karşı çektir doktoruna söyle. Eşindeki sorun neydi morfoloji miydi? Çevremde çok uzun ara verince bebeği olmayan çok kişi var nedendir bilemiyorum ama çok saçma birşey.

An itibariyle bir hamile haberi daha alıp yine beynimden vuruldum ve tek atış len biz hatayı nerede yapıyoruz delircem yeminle

An itibariyle bir hamile haberi daha alıp yine beynimden vuruldum ve tek atış len biz hatayı nerede yapıyoruz delircem yeminle

Ben artık instagram kullanmıyorum evrende herkes de var bende yok gibi çoğu arkadaşım bebeği var.
Ama anlatış harika aaa bu da dedin mi

Ben artık instagram kullanmıyorum evrende herkes de var bende yok gibi çoğu arkadaşım bebeği var.
Ama anlatış harika aaa bu da dedin mi
Ya bi de aramış senin yüzünden hamile kaldım diyo yumurta tembelliği var dedi doktor 2 3 ay da bi regl oluyodu Bnde C life aldım sen de al dedim 1 ay kullandı bn 3 aydır kullanıyorum ben hamile kalamadım böbreğim ağrıyo diyo doktora gitmiş doktor da gebelik var kadın doğuma git demiş şok oldum diyo

Canım ben kendi isteğimle ile gittim çekildim doktoruma bile o zaman rahim filmi çekilmek istiyorum dememiştim bile
Ne biliim benim aklıma gelmedi hiç söylemek?
Kızlar testim kurudu iyice üzerine su döktüm tekrar baktım ve gözle görebildiğim çizgi duruyor orda hala sizce yanıltma ihtimali var mıdır hala yaa
Canım sen başka marka bir testle yine yap olur mu? Üzüp strese sokma kendini. İnşallah yanılmıyorsundur da güzel haberini paylaşırsın bizimle
Aynen canım evde bı koltuğum tekli oturuyorum kendimi darliyorum ,teşhis koyuyorum arastiyorum falan
Evet kendi kendini hasta edip delirenler grubu yeminle
Kuzu ben bide o zıkkım işten korkuyorum da yani yani de bakıyor ediyor filan.hamilelik geçirdiğim için dediğin gibi bişiler olmuştu zaten. Polip vardı bilmem ne. Aldı operasyonla. Yani sonraki muayenede tertemiz ultrasyonun filan dedi. Korkmasam sıkıntı değilde ne biliim tırsıyorum ya.
Eşimde işte sperm sayısı az çıktı.10 milyon çıktı, min 15 olmalı dedi doktor. Hareketlilikte sınırda çıktı. Normal yolla olma ihtimali çok düşük filan dedi. Ulan diyorum bi kızım var. Sonra iki gebelik geçirdim sonlandı ama netice de hamile kalabiliyorum amaaan anlamadım. Yaş ilerledi ondan tutmuyor belkide. Düşün düşün düşün.. Öööffff

Kızlar pazartesi biri erken diğeri normal 2 tane test yaptım. Normal testte ikinci çizgi hiç çıkmadı, erken gebelik testinde ise ikinci çizgi çookk silik çıktı ışığa tutunca gözüküyor. Bugün yine 2 tane test yaptım biri erken diğeri normal, bu sefer de erken gebelik testimde ikinci çizgi hiç çıkmadı ve normal testte ışığa tutunca ikinci çizgiyi görebildim ama diğerinden daha silik adetlerim düzensiz ama bu hafta içinde olmam gerekiyor daha gelen giden bişey yok. Birkaç gündür akıntım çok arttı beyaz akıntı geliyor.
Sizce gebe olabilir miyim? Başına böyle bir şey gelen var mı?

İnşAllah kuzum ya bakalım yarın yapıcam artık

Bende bugün c life sipariş verdim kuzum inşallah faydası olur bana da yaa

Kızlar az önce sağ mememde bir zonklama ve meme ucunda bir karıncalanma hissettim ? Gebelik belirtisi mi acaba, kızımla barbie oynarken oldu, hiç kendimi dinlemediğim bir anda geldi zonklama ki oynarken kızımla irkildim, bu da ne diye, acıdı çünkü...bu zonklamalar emzirirken olurdu kızımda, süt çok birikince, emzirme ihtiyacı duyunca..şişkinlik var bir de kendimi uçan balon gibi hissediyorum hadi hayırlısı bakalım...bat 3 haziran..

Benim tüplerin kapalı olduğundan tüp bebek yapıldı ondan tüp bebek yaptircaksaniz tüplerin açık kapalı olduğu çok önemli değil diye anladim tüp bebek süreci zor Allah kolaylık versin inşaallah gerek kalmadan kendiliğinden gelir

Anladım canım istesek de istemesek de giriyoruz rahim filmi çok zor değil sen tüp düşünürsen film isteyecekler ya şimdi yerinde olsam toplarım kendimi filmi çekinir öyle denerim belki de o sirada kalacaksın hamile hmeen tüp yaptırman şart değil ki çok soru sorarsın daha da bunların sonu yok.

Senin bebeğin tüple mi oldu canım birtane değil mi?

Zaten hep birileri sayemizde kalır bizlere neden etki etmez asla anlamam. Bizlere de birileri sebeb olsa kalsak artık ne sevinmiştir. Bende mucize istiyorm

Mavi kurabiyem demin gördüm de öncelikle hayırlı olsun bebişin.Benim de d vitamini eksikliğim var da senin değerin kaç çökmüştü?
Bir de hamile kaldıktan sonra da d vitaminine devam ediyor musun?
Benim değerim asiri düşüktü canim. Normalde 30 -50 olması lazımken benimki 3 çıkmıştı baya kötü. D vitamine devam ediyorum. Sayısı değişti. Her gün 20 damla içiyordum sindi 3 gün de bir 10 damla iciyorum

Antalya da harika bi doktor buldum diye sevindim ama muayene ücreti 400 TL dediler offf
Canım doktorun harika olması işi çözecek mi asıl önemli olan şey o. Sonuçta tüm doktorlar 3 aşağı 5 yukarı aynı şeyi yapıyor, yaptırıyor. Yaşın 35den büyük değil yumurta rezervlerin bitmiyor ortada çok çok ciddi bir sebep yoksa biraz sakin mi olsan ki. Bu kadar telaşlanacak bir durumda değiliz sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…