Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya instagram ın gebelik testi filtresi ile de baktım var gibi insallah test yanıltmaz beni yaa

Eklentiler

• IMG_20210526_202856.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar ya instagram ın gebelik testi filtresi ile de baktım var gibi insallah test yanıltmaz beni yaa
Canım çilgi çok silik var ben de gördüm ama bence kendini çok heveslendirmeden önce biraz bekle, bu grupta bu tarz sonuçlar alıp birkaç gün sonra regl olan çok arkadaş var. İnşallah hamişsindir ama rahat ol lütfen

Evet canım hamile sorma kime dokunsam hamile şanslı geliyorum birgün kendime de uğurlu gelirim inşllah. Teşekkür ederim dileklerin duaların için seviliyorsun çoook

Antalya da harika bi doktor buldum diye sevindim ama muayene ücreti 400 TL dediler offf
İşte p harika doktorlar hep tuzlu oluyorlar ama harikaysa gerçekten. Onu araştır kuzum kimisi muayene çok alıyor işlemleri uygun oluyor bu şekilde olanların git bir konuş bence.

Aynen kuzum ya hazırım ben zaten her türlü sonuca zaten mucize olur eğer varsa çünkü çok değerlendirememiştim bu ay

Kizlar Dr gittim kese var mı yok mu belli değil dedi silik bir şey var kese mi anlayamadım dedi kanama alanı var dedi beta 1600 diyince şuan kese gözükmesi lazımdı dedi tekrar beta istedi alt üst oldum ne yapacağımı bilmiyorum tekrar kürtaj olmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…