Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah gözükür

Canım kendini strese sokma, inşallah Rabbimin izniyle sağlıklı ilerler

Evet canım hamile sorma kime dokunsam hamile şanslı geliyorum birgün kendime de uğurlu gelirim inşllah. Teşekkür ederim dileklerin duaların için seviliyorsun çoook
Sende kocaman kocaman seviliyorsun inanıyorum sen dende alcaz güzel haberler canımsın

İşte p harika doktorlar hep tuzlu oluyorlar ama harikaysa gerçekten. Onu araştır kuzum kimisi muayene çok alıyor işlemleri uygun oluyor bu şekilde olanların git bir konuş bence.
Bunun hiç sanmıyorum canım uygun olacağını özel muayenene de bakıyo geçirmasyondur herşeyi hsg sonucumu göstermeye gitcm 1 seferlik kıycam artık

Bunun hiç sanmıyorum canım uygun olacağını özel muayenene de bakıyo geçirmasyondur herşeyi hsg sonucumu göstermeye gitcm 1 seferlik kıycam artık
Yinede sen git konuş canım en azından flim evresini atlatana kadar değer denemeye. Ben çalışsam biizm burada doktor var öyle bir kerelik gitmek isterdim o da 400 alıyor. Ama işlemler uygundu mesela rahim filmi özele aynıydı 1500 buradaki ne bileyim belki seninki de öyle şeyler yapar diye umut ettim konuşmak lazım göstermek için çok mantıklı gitmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…