Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde aklıma hamile kalıp çöpe atanlar aklıma gidikce kızıyorum

Ya grupta hamiş haberleri görünce gaza geldim bata 5 gün var, kaset test yaptım, tabiki negatif. Okadar söz verdim kendime yapmıcam diye, benden adam olmaz ya
Bende bu ay asla yapmıcam diyordum 3 gün kala negatif, bat günü negatif boşuna kendimizi strese sokuyoruz

Var gbi görünüyor canım,kaç gün gecikme var şuanda
Bat 24 mayıs tı kuzum ya benimde aklım karıştı bu testten dolayı aynı marka testi 24 ünde yaptım hiçbişey çıkmadı ama bugün akşam yapayım dedim hafif te sancım var adet olacam diye alıştırdım zaten kendimi ama böyle olunca acaba mı dedim bide beyaz yapışkan akıntım var onu da enfeksiyon a yormuştum yarın tekrar test yapcam bakalım

Yarın sonucunu paylaş, benimde 25 Mayıs bat. Dün test yaptım negatif, bugün ağrılarım var

Anaaa hamişmi çok sevindim Allah'ım sağlıkla kucağına aldırdım inş yaaa valla çok mutlu oldum darısı sana inş güzel kalplim umut olsun diye hep hamiş kalanların hikayesini yazdırıyordu şimdi sıra onda bak kime dokunsan hamiş kalıyor kendine bol bol dokun kuzum can yoldaşım kalbin seninle güzel haberlerini almak nasip olsun inş

Kızlar bi sorum var yardımcı olur musunuz. Arkadaşımn geçen hafta pazartesi beta hcg testi 118di, bu salı 258 e çıktı. Sizce bu artış az mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…