Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya ne olur şu teste bakın ilk defa böyle oldu silik çizgi var test çok ta beklemedi ama emin değilim yinede 😣bat 24 mayıs tı benim

Eklentiler

• IMG_20210526_180643.jpg
    IMG_20210526_180643.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 56
Yusra-61 Yusra-61 Aşkım benim... bana desteğini asla unutmam, artık sen benim can yoldaşımsın.. Pamuğum benim, Allah emeğinin karşılığını versin kuzum, En cok duam sana :KK200: :KK200: :KK200:
Bu da hamiş göbeği... :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Aminnn bitanem güzel kalbinin sesini duydu Rabbim verdi. Şuan düşünüyorm da nerden nereye ilk seninle konuştuğumda sana rahim filmi hakkında birşeyler anlatmıştım dün gibi bugün nereye geldik çok iyi geldik birbirimize bende sana herşey için teşekkür ederim iyi ki varsın 💟insanın birbirine iyi gelmesi böyle birşey...
Arkadaşlar konuşun anlatın burası o sebeble var bir çok arkadaşımız mesajlarınızı okur katkısı olur hepimiz bir değiliz. 👍 Asla böyle konuşanlar olmuyor olumsuz şeyler düşünmeyin bu kk da en çok konuştuğum iki yoldaşım Arsoney Arsoney diğeri ise Nm88326 Nm88326 hamile yani bu işin sırrı konuşup konuşmamak değil.. İnanıyorum bizlerde Allahın izniyle hamile kalacağız birbirimize iyi geleceğiz 🙏🏼

Ben göremiyorum ki 😒sen daha iyi görürsün belki ama 🤔
Bilmiyorum kuzum ya ilk defa gördüm ben böyle bir çizgi daha önce çok test yaptım negatif olunca hiçbişey çıkmıyordu sadece kimyasal gebeliğimde baya belirgin çıkmıştı testler inşallah vardır da yanılmıyorumdur 😣

Bnde silik bi çizgi gördüm
Kuzum ilk defa böyle bir şey gördüm ben çok heyecan yaptım tabi olmayada bilir yarın tekrar test yapıcam elimde test yok bide bu markayı hep kullandım hiç yanıltmamıştı beni karnımda hafif hafif sancılar var bide beyaz yapışkan akıntı oldu az önce geç döllenme mi oldu acaba yaa😣

Kizlar reglm biteli 5 gün oldu az önce bı baktım çok az pembe leke gelmiş neden acaba

Bnce vaktin varsa bi test yaptır hemen belli olsun
Yok kuzum ya işten geldim köyde oturuyorum hemde eşim de yanımda yok mecburen yarını beklicem içim içimi yiyor şimdi var mı yok mu diye sırf öylesine yaptım çünkü iki gün öncee de yaptım hiçbişey çıkmadı bide ben çok uğraşırım siyah beyaz yaparım görmek için inşallah vardır yaa 😣

Yok kuzum ya işten geldim köyde oturuyorum hemde eşim de yanımda yok mecburen yarını beklicem içim içimi yiyor şimdi var mı yok mu diye sırf öylesine yaptım çünkü iki gün öncee de yaptım hiçbişey çıkmadı bide ben çok uğraşırım siyah beyaz yaparım görmek için inşallah vardır yaa 😣
Valla bn gördüm ama inşallah vardır yanıltmaz canım

X