Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aramızda bir hafta var benim de 20 nisan Dr gittin mi keseyi falan gördünüz mü ben çok heyecanlı ve stresliyim
Senin belki görünür kese 6. Haftaya girdiniz mi ben daha gitmedim doktora 5 haftalık şu an bi sıkıntı olmazsa 7. Haftanın sonunda gitmeyi düşünüyorum

Kızlar siyah beyaz yaptım bide böyle bakın çok korkuyorum ya ben yanılıyorsam yaa 😣

Eklentiler

• Screenshot_20210526-184430.jpg
    Screenshot_20210526-184430.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 47
Ozaman pazartesi gidicek kuzum yada 1 hafta sonra ertelencek bugün çatlama değerlendirim mutlaka diyorum 😁 ultrosan ağustosa gun vermis vaktimiz var zaten
Yani adamı boşuna harap etme sağlıklı sonuç olmaz zaten cumaya😒en iyisi pazartesi günü en fazla 3 gün veya 4 gün yeterli.fazla gün olursa bayatlar az olursa az sprem de birikme olmaz sonuç için yeterli gelmez. 👍

Senin zaten bat geçeli bikaç gün olmuş. Kanda kesin ortaya çıkar. Ama hamile olsaydın birkaç günlük gecikmeyle silik değil daha kırmızı çıkar gibime geldi. Sen kan verde emin ol😊
Bende öyle düşünüyorum kuzum ama hesapladım da 15.gün bugün tahminen çatlamadan sonra hayırlısı olsun inşallah kuzum ne diyelim 😣

Canım ümidi kırmak istemem ama geçen ay benimki daha koyu çıktı.. Sonuç negatif
.. Hangi marka test bu. Yine de inşallah vardır bebek 🌼🌼
Bebe time kuzu daha önce hiç çıkmıyordu böyle dümdüz beyaz görünüyordu hep bilemedim kuzum ya zaten umudum da yoktu bu aydan olmasa da şaşırmam yan bakalım hayırlısı olsun inşallah

Bebe time kuzu daha önce hiç çıkmıyordu böyle dümdüz beyaz görünüyordu hep bilemedim kuzum ya zaten umudum da yoktu bu aydan olmasa da şaşırmam yan bakalım hayırlısı olsun inşallah
Benimkide bebe time. Hatta pozitif çıktı sevindim pembe kutuya koydum totem olsun kızım olur belki diye. Ama negatifmiş 🤦‍♀️ bebe time almayın kızlar yok yere pozitif çıkarabiliyor

X