Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bn bi çok doktor gezdim ama başka bi doktora mutlaka göstercm hsg sonucumu tekrardan o kadar sıkıldım ki bu durumdan isyan etmekte istemyrm ama cidden bunalıma girmemek elde değil
Ben öğrendikten sonra 2 günde 2 senelik üzüntüyü konsantre bir şekilde yaşayıp kendimi tükettiğim için şu an sıradaki gelsin moduna geçtim sanırım :) bazen zor yoldan oluyor bir şeyler napalım. Bundan 3 ay önce bebek olmadı diye hayatını çile edeceksin kendini yıpratacaksın deseler gülerdim çünkü 3.5 senedir korunuyorduk şaka gibi dimi😀
İnsan bir şeye sqhip olamayınca odak noktası o oluyor. Takılı kalıyoruz. Çok yıpranmadan yola devam edicez napalım.

Kizlar merhaba bı gebe arkadasimla konuştum aynı zamanda hemşire onun 5 haftalık 280 çıkmış beta benimki 1606 diyince seninki baya yüksek dedi biraz gerildim bu kişiden kişiye farklı mı ama bende baya fark var ya

Kizlar merhaba bı gebe arkadasimla konuştum aynı zamanda hemşire onun 5 haftalık 280 çıkmış beta benimki 1606 diyince seninki baya yüksek dedi biraz gerildim bu kişiden kişiye farklı mı ama bende baya fark var ya
evet kişiye göre değişir haftaya göre değişir. niye böyle şeylerle içinizi karartıyorsunuz ki. doktor muayene etmiştir zaten bişey olsaydı söylerdi. biz bilir kişi olmayız DOKTORa muayene olmuş göstermişsindir zaten

Canim trenyoldan aldım

Eklentiler

• Screenshot_20210526-160628.png
    Screenshot_20210526-160628.png
    212,2 KB · Görüntüleme: 29
Ben öğrendikten sonra 2 günde 2 senelik üzüntüyü konsantre bir şekilde yaşayıp kendimi tükettiğim için şu an sıradaki gelsin moduna geçtim sanırım :) bazen zor yoldan oluyor bir şeyler napalım. Bundan 3 ay önce bebek olmadı diye hayatını çile edeceksin kendini yıpratacaksın deseler gülerdim çünkü 3.5 senedir korunuyorduk şaka gibi dimi😀
İnsan bir şeye sqhip olamayınca odak noktası o oluyor. Takılı kalıyoruz. Çok yıpranmadan yola devam edicez napalım.
Bnde aynıyım biz de yıllarca korunduk aptal kafam işte dönüşü yok maalesef asla korunmazdım bilseydim böyle olacağını şimdi her evlenene çocuk düşünmüyorsan bile kontrollerini yaptır diye diretiyorum

Ahhh dedim ama kendime okadar ara verme cahillestim valla 😅😅
Melike certain testinde ney aç içini bak şunlara🙄🙄geçende bu testlerden yanlışlıkla sipariş eden sen değil miydin 😁yanlış mı hatırlıyorum 🙈kıydın iki gebelik testine. Ama ne alaka aldığın kutu da açıklamalı kağıt olmalı ona baksana. Bende aldım bunlardan böyle ama sıkıntı olmadı. 👍

Ama beta hcg de çift çizgi aramak da herkese nasip olmazdı ovulasyon diye 😂 😂 Allah seni çok yaşatsın. Normalde bakarım testte ama bu sefer lh dikkat etmedim 😁😁

Melike certain testinde ney aç içini bak şunlara🙄🙄geçende bu testlerden yanlışlıkla sipariş eden sen değil miydin 😁yanlış mı hatırlıyorum 🙈kıydın iki gebelik testine. Ama ne alaka aldığın kutu da açıklamalı kağıt olmalı ona baksana. Bende aldım bunlardan böyle ama sıkıntı olmadı. 👍

Ama beta hcg de çift çizgi aramak da herkese nasip olmazdı ovulasyon diye 😂 😂 Allah seni çok yaşatsın. Normalde bakarım testte ama bu sefer lh dikkat etmedim 😁😁
Canım iptal ettim ben onu yenisini söyledim
Siperislerime bakıyorum 50 ovulasyon test diyor 5 gebelik testi diyor şimdi firmayı ariycam

Canım iptal ettim ben onu yenisini söyledim
Siperislerime bakıyorum 50 ovulasyon test diyor 5 gebelik testi diyor şimdi firmayı ariycam
Ayy inşallah yollamamışlardır hepsi gebelik . 🙈Dediğim testlerin bir tarafı Türkçe yazar ovulasyon diye ya da ovulatıon test yazar 🤔valla üzülürüm o kadar getirttin ilk siparişi yollamasınlar. Trendyol sevmedim en iyisi gittigidiyor onlar çok iyiler.

X