Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimkide bebe time. Hatta pozitif çıktı sevindim pembe kutuya koydum totem olsun kızım olur belki diye. Ama negatifmiş 🤦‍♀️ bebe time almayın kızlar yok yere pozitif çıkarabiliyor
Bilmiyorum kuzum benim ilk defa geldi başıma yarın başka marka alıp yapayım bide

Bat yazmıyorum canım haziran için maalesef benim özel durumlarım var sınavlarım var ilgilenemicem listeyle. Bunu zor idare ettim bilgisayarım yok zor oluyor 😔Bat yazmadan devam ediyoruz arkadaşlarla 👍
Olsun canım. Hayırlısı ben bugun pik gördüm bakalım

Amin inşallah benimki sebepsiz yani hiçbir sağlık sorunum yok. Ultra pik de görüyorum ama inşallah bu ay olur
Biliyorm o sebeble benim gibisin dedim 😍 olacak birgün de o güne zorluyor insanı yinede olursa sağlıklı sıhhatli evladlar versin hayırlı olsun inşallah

Kızlar ben galiba adet olucam. Geçen hafta yani ayın 20sinde pik gördüm ertesi gün baktığımda da catlamisti. Niye böyle oldu 😞

Ya kızlar ben gebelik çalışmasına başlamadan önce adet olacağım zaman şıp diye oluyordum ama 5 aydır 2-3 gün ağrı çekiyorum çekiyorum en son geliyor. Niye böyle acaba, rahimde değişmeler mi oluyor ki?

Ya kızlar ben gebelik çalışmasına başlamadan önce adet olacağım zaman şıp diye oluyordum ama 5 aydır 2-3 gün ağrı çekiyorum çekiyorum en son geliyor. Niye böyle acaba, rahimde değişmeler mi oluyor ki?
Canım hem kendimizi dinliyoruz hem stres bir de rahim gebeliğe hazırlanıyor dedi benim doktorum bunu sorduğum zaman

Canım hem kendimizi dinliyoruz hem stres bir de rahim gebeliğe hazırlanıyor dedi benim doktorum bunu sorduğum zaman
Ay hazırlansın da birşey olmaz çekeriz o ağrıyı 😄 geçen ay 4 gün gecikme oldu, o 4 gün boyunca ağrı çektim çok kötüydü

Valla Bnde öyle diyorum ve şu şıp diye hamile kalanlara hayran hayran bakıyorum
Esra Erol'a 2 çocuk çıktı annelerini arıyorlar. Kadın 4 resmi evlilik yapmış, ayrıca dini nikahları da var. Hepsinden ayrı ayrı olan çocuklar var kimi terkedilmiş, kimi yurda verilmiş, kimi vefat etmiş.
İsyan etmek istemiyorum ama kimisine Rabbim fazlaca nasip ediyor ama değeri bilinmiyor.

Esra Erol'a 2 çocuk çıktı annelerini arıyorlar. Kadın 4 resmi evlilik yapmış, ayrıca dini nikahları da var. Hepsinden ayrı ayrı olan çocuklar var kimi terkedilmiş, kimi yurda verilmiş, kimi vefat etmiş.
İsyan etmek istemiyorum ama kimisine Rabbim fazlaca nasip ediyor ama değeri bilinmiyor.
Canım Allah onları da böyle sınıyor nasıl ki parayı verip sınıyo bazı insanları aynı şey bnce bunlar anne değil işte sadece zevk düşkünü mahluklar neyse yine de çok bişey diyip büyük konuşmak istemyrm

X