Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım çok teşekkür ederim.1 gün pik görüp ertesi catlardi hep bir an panik oldum yarına da artık silinir herhalde dediğin gibi çok sağol
Ne demek Keşke her ay hep aynı şeyleri yaşasak benimde birgün pik olur çatlardı bazı aylar, bazı aylar iki gün sürerdi çatlardı. Çatlasın da kötü birşey olmasın yeterki. Ben yarınki testini merak ediyorum o silikleşirse bugüne göre bence çatladı bunları yapıyoruz bir yerde çok iyi bir yerde stres ediyorlar bizleri.

Aynen öyle güzel bisey de stresde yapıyor malesef. bir de ben uzun süredir de yapıyorum ya ilk defa görünce panikledim.yarin yazarım yapınca canım

sankim adetin sökülmüyor içinde kalıyor onu atmak isterken belki de böyle kanama yapıp duruyor. Doktor da normal dediyse birşey olsa çıkardı. Kahverengi mi geliyor genelde nasıl gelişi adetin?
Normalde pembe başlar giderek kırmızılaşır bu leke tarzı kanamalarım kahverengi ağırlıklı

Kuşum şimdi ben 11 Mayıs'ta yumurtlama gördüm, 14 gün ekleyince 25 Mayıs yani bugün oluyor. Bugün mü adet olmam gerek
Ama sen iki kere yumurtladın canim normal şartta 1 2 güne olman lazım belki gecikme yapabilir benim tam 15. Gün regl geldi canim 2 gun üst üste yumurtlama olmuştu

Acaba yumurtlaman iki gün sürdü çatladı ondan mı iki gün sonra oldun ki? Bazımız çatlamaya göre adet oluyor.
Yok canım ertesi gün yine test yaptım ve t silik çıktı reglim çok düzenlidir normalde ama şu hamilelik işlerine girdikten sonra çok farklılaştı

Ben hep bunun taraftarıyım. Bir yerde düzen koyar gibi ama bir yerde bozuyor. Yinede hakkımızda hayırlısı olsun canım bu işler kumar gibi kaybedeni de kazanını da var. Önemli olan hayırlısıyla olsun ne olacaksa
Canım ben regl oldum maalesef
Hakkında önümüzdeki ay hayırlısı olur inşallah

Yok canım ertesi gün yine test yaptım ve t silik çıktı reglim çok düzenlidir normalde ama şu hamilelik işlerine girdikten sonra çok farklılaştı
Sorma hamilelik planlıyoruz demeye gelmiyor tam başladık dedin mi adetlere birşeyler oluyor bu kadar mı etkilenir fiziken ruhen beden dedirtiyor. Yinede hakkımızda hayırlısı olsun yinede birgün ileri geri derken belki hamiş kalırız

Ayy inşallah ben bu ay akışına bıraktım zaten ovulasyon filanda yapmıcam 14.gün yumurtlama görüyorum zaten o günleri değerlendirecem sonrası Allah kerim ne yapalım rabbimin vardır bi bildiği

Yusra-61 canım dayanamadim yapdim ben yine çatlamış çok şükür yarına kalmadı.

Eklentiler

• IMG_20210525_174203.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 49
Yok gündüz çok rahatım canım Sen gitmedin demi dahalık sonuç almaya? Yok kum olsa duramazsın o aşırı sancı yapıyormuş yerlere atardı arkadaşım .
Canım gittim doktora. Sonuçlar aynı senden farksz beta 0.2 bata 2 hafta var zaten çıkmaz dedi doktor. Kum falan yok enfeksiyon yok neden bilmiyorum açıkçası tüm değerler kan falan hepsi normal. Hatta kolesterol düşük çıktı daha iyi dedi doktor. İdrarda temiz. Herşeyin normal dedi nedem olduğu cevabını bende alamadım malesef :)

14-16 ,16-20 arasi diyorlar yani aksam 7 de yapabilirsin canim. Bende pazartesi icin randevu aldim gorusmeye gidicem asilama icin bu aydan hicbir beklentim yok.
Valla canım bende an itibari ile bu aydan da beklentimi çöpe attım.
Az evvel doktorumla görüştük. Eşimin sonuçlarını konuştuk. Sayı düşük ve hareket sınırda dedi. Zaten testte çok anlamlı bakılmamış dedi. Fazla oyalanmayın tüp bebeğe başvurun dedi. Yani beklediğim birşeydi de Dr direk böyle söyleyince moralim bozuldu üzüldüm. Eşimde çok üzüldü. Zaten özel durumlu bir kızınız var, sperm değerlerinin düşüklüğü ihtimali düşürmekle birlikte sağlıksız gebeliklere de yolaçabilir riske atmayalım hemen tüp bebek dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…