Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar buda bugün ki testim bugun de yumurtlama var Yusra-61 Yusra-61 A R Y A A R Y A M mavili_yeshll ama nu ay acayip akinti var sperm gibi bazen bu aksam degerlendirme yapayım yarın çatlar heralde dimi kızlar 🌹 diğer yerlerde var ama siliniyor bekledikçe dünkü daha koyuydu

Eklentiler

• 20210525_154834.jpg
    20210525_154834.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 20210525_154759.jpg
    20210525_154759.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 25
  • 20210525_154748.jpg
    20210525_154748.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar buda bugün ki testim bugun de yumurtlama var Yusra-61 Yusra-61 A R Y A A R Y A M mavili_yeshll ama nu ay acayip akinti var sperm gibi bazen bu aksam degerlendirme yapayım yarın çatlar heralde dimi kızlar 🌹 diğer yerlerde var ama siliniyor bekledikçe dünkü daha koyuydu
Bugünde yumurtlama değerlendirebilirsin canım ama yarın çatlama olur muhtemelen yarında değerlendirebilirsin

Kızlar afedersiniz ama birşey sorucam, ishale ne iyi gelir? Sabah ishalle uyandım, öğlen düzeldi, şimdi yine aynısı.
Midem çok bulanıyor ve ishalim. Acil çözüme ihtiyacım var hiç iyi değilim 😏 aşırı gaz da var midemde
1 yemek kaşığı nar ekşisini 1 tatlı kaşığı türk kahvesiyle karıştır ve ye.. 1 saate geçiyor.. Patates de haşlayıp bol tuzla yiyebilirsin.

Bugünde yumurtlama değerlendirebilirsin canım ama yarın çatlama olur muhtemelen yarında değerlendirebilirsin
Canim Bugün bide yarın yapayım zaten esim sperm testine giricek pazartesi 3 gun perhiz yapıcaz degerlendirim aklumda kalmasin yoksa bugun beklim dicektmde işi şansa birakmim

Pik geçmiş, t ve c eşit gibi duruyor. Bugünü değerlendir bence.

Kizlar saat 13 den beri su vs içmedim ama yemek yedim 😁 saat 15:30 da ovu testimi yaptım sadece tek çizgi kırmızı çıktı ..hemen sonuç verdi zaten ..iki üç damla attım .doğru uyguladım demi sormak istedim ..

Kizlar saat 13 den beri su vs içmedim ama yemek yedim 😁 saat 15:30 da ovu testimi yaptım sadece tek çizgi kırmızı çıktı ..hemen sonuç verdi zaten ..iki üç damla attım .doğru uyguladım demi sormak istedim ..
Bende salata yemiştim bi iki üst yazıda testlerim var zaten yavaş yavaş kızarır merak etme birde yumurtlama masajı yap hızlandır yumurtlama yi canim

Çok farklı saatlerde yapmadım aslında canım sadece ilk günkü ni aksam yapmisdim yazdım canim atıyorum.
Canım senin baz alman gereken 24 pik hani en koyuya pik diyoruz on yüzden 24 baz al. 23 pike yakın herkes de herşey aynı anlam ifade etmez.şöyle diyem 23 ve 24 aynı koyulukta olsaydı ikisi pik derdim anladın. Şuan gayet normal. 25 mayıs yani bugünkü testin akşama bilemedin yarın sabaha silinir çatlama olmaya gidiyor.ona da pik diyemeyiz lh azalma yolunda 👍 Burada yapman gereken bugün ki testinden daha silik olması lazım yarın ki 13.00 de yaptığın test o zamana çatlama deriz. Umarım anlatabildim 😍

cok şükür kız öyle deme ben 2 ay adet olamıyordum eskiden ne sitres çektim 10 gün 10 gün geciktiğini düşünürsek 1 ay yeriz en azından 1 ay fazladan deniyoruz... En azından günü gününe adet oluyoruz çok şükür yoksa bekletmeden adet olayım varsa öğreneyim rahatlayayım zor bi süreç çünkü hem yumurtlamayı bekle sonra gebelik için gün say sonra gebelik testi yap negatif sonra adeti bekle gelmesin adet olmak iyidir. Bir sonraki aya hazırlık oluyor... 😍😍😍😍😍
Bunu sadce yaşayan bilir 😍😍tamam da öyle düşündüm de aklıma bunlar getirmedim yahu 😂düzenli adet herzaman iyidir. 👍 Bu da çocuk olmasına yakınlık gibidir. Birgün inşallah şaşarsa hayırlı şeyler için şaşsın 🌸🌸

Canım senin baz alman gereken 24 pik hani en koyuya pik diyoruz on yüzden 24 baz al. 23 pike yakın herkes de herşey aynı anlam ifade etmez.şöyle diyem 23 ve 24 aynı koyulukta olsaydı ikisi pik derdim anladın. Şuan gayet normal. 25 mayıs yani bugünkü testin akşama bilemedin yarın sabaha silinir çatlama olmaya gidiyor.ona da pik diyemeyiz lh azalma yolunda 👍 Burada yapman gereken bugün ki testinden daha silik olması lazım yarın ki 13.00 de yaptığın test o zamana çatlama deriz. Umarım anlatabildim 😍
Anladım canım 🥰 çok teşekkür ederim.1 gün pik görüp ertesi catlardi hep bir an panik oldum 😅yarına da artık silinir herhalde dediğin gibi çok sağol 😍

X