Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim sizin için Tüpü açmak için selektif salpingografi mi yapıldı peki?
Teşekkür ederim umarım sizde mutlu ayrılırsınız. Evet yapıldı. Aslında başta ufak bi geçiş oldu sağ taraftan bir kaç kere daha denedi ama benim çok ağrım olunca geçiş var zorlasam geçecek ama daha fazla canını yakmak istemiyorum dedi selektif salpinografiye geçti. Selektif salpinografi de hiç acım olmadı zaten 30 saniye falan sürdü sanırım. Tamamdır bitti açıldı dedi hoca. Gerçekten açıldı mı dedim yok yalansan dedi İnanamadım çünkü ben.

Evet canım sırf bu işlem için Fransa’dan geldim. Türkiye de olanlar şanslı o yüzden. Tüpü kapalı planlar hiç beklemesin gitsin kesinlikle.

Kuzum özelde muayene ücretleri sperm testi ultrason hormon testleri falan toplam 1500-1700 falan tuttu bizde ama biz özelde en iyisine gittik fiyatlar bi tık fazlaydı
Çok teşekkürler canımm yapabildiğimi devlette yaptırayım ozaman, nefes almak bile parayla gerçekten

Merhaba kızlar ben 13 mayısta çatlatma iğnesi oldum bugün test yaptım böyle çıktı öğlen yaptım iğnenin etkisi mi acaba belim çok ağrıyor beyaz akıntım var

Eklentiler

• 45597877-7C8A-40EC-A52D-377627E9BDEA.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 57

Ne istyor uleyn bunlar bizden dertleri neyy çözemedim. Ne halleri varsa görsünler demek istiyorum artık valla. Ben dedim sana birşeyin yok diye sevindim biryandan tabiki olmamasına.başka farklı şeyler duyarım senden çözerim sanmıştım Bizimkiler çalışıyor bence hep iş başındalar Seninle biz bat bekleyelim napalım demek ki normal böyle şeyler. sağlık olsun

Valla öyle hayırlısı olsun. Korunmayı bıraktığım ayda olması bide bunların bende bu yüzden soru işareti yaptı aslında normal zamanda olmazdı. Batı bekleyelim de şimdi kanda çıkmadı yaa benim o yüzden pek bu aydan umudum kalmadı açıkçası olsa çıkardı bence

Adınıza çookkk sevindim şimdi inşallah hayırlısı ile hamiş kalmak da sıra. Kuzenim tüpleri açıldığı ayda hamile kaldı kimsayal oldu sonra tekrar hamile kaldı doğum yaptı minnak kızı var. Sizlere de açılışı anne olmayı nasip etsin inşallah

Senin kaçıncı günün ilişki sonrası ki? Hamilelik kısmını bilemeyiz bat olana kadar ben orasını hesaba biliyorsun katmadım. Hamile değilse ney ona takılmıştım dün akşam araştırdım bana en mantıklısı yumrtlama geldi bence bizde yumrtlama zamanı fazla mukusdan kaynaklı oluyor. Benim sol kasığım arada ağrı vuruyor. Biliyorsun adetim karışık olmuştu geçen aydan bu ay tamda günüm yok muaallaktyım

Ahhh ne güzelll sankim kendim olmuş gibi mutluluk hissettim çookk şükür senin adına artık bundan sonrası hayırlısı olsun dilerim
Çok teşekkür ederim canım inşallah kendinin de olsun bu ay sende yaşa en kısa sürede bu sevinci dualarimdasin artık ben unutmam seni kolay kolay

Çok sevindim sizin adınıza inşallah ben de böyle mutlu haber alırım. Eğer benim de açık çıkarsa mutluluktan ağlarım heralde orada Umarım en yakın zamanda da güzel bir hamilelik haberi alırız sizden. Hakkınızda hayırlısı olsun

İlk ilişki üzerinden 10 gün geçti. Doğru aslında yumurtlama olabilir en mantıklısı o. Ama şu var hiç bir ay yumurtlama da dahi olmadı ya ondan acabamı dedim ama tek açıklaması bu sanırım. Ovulasyon yapıyorsun değil mi bitti mi yumurtlama günün. Belki senin gebeliktir kasık ağrısı devamsa benim yok denecek kadar azaldı çünkü. Ne bileyim genelde 10 gün de çıkar kanda diyorlar ya o yüzden yok bu ay diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…