Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah şu testler valla ben bu ay 10 tane falan test yaptım. Varımı yoğumu harcadım.Aslında bekle gör dimi. Sonuçta adet olacaksam olucam. Merak kediyi öldürdüğü gibi beni de öldürüyor valla. Hayırlısı tabi canım. Biraz yıldım ama bu ay. Yorucu oluyor umut edip beklemesi.

Ah hadi hayırlı olsun canım.geldi geçti. Rahat olmasına sevindim. İnşallah güzel haberler alacaksın 15 gün sonra

Ben 36 yaşındayım canim son kurtajdan sonra 2 yıl istemedim.Bos gebelikte heralde hayırlısı buymuş demistim. Şimdi yine coştum. Seni de bekletmesin insallah. Ilk bekleyiş bambaska
Maşallah sana canım. İki çocuğuna sizlerle birlikte mutlu bir ömür dilerim. 3. Çocuğun da mutlu bir hayat yaşayacaksa umarım bir an önce gelir. Ben gündemden çok etkileniyorum. Ekonomi, çevre durumu, kaynakların azalması vs derken düşüncelere dalıyorum. Ben 35 yaşındayım. İlk çocuğum olacak eğer olursa ama diyorum bazen acaba bencilce bir istek mi bu? Doğanın kanunu ama... Ben hiç çocuk sahibi olmak istemiyorum diye düşünürken aniden bir sahip olma güdüsü oluştu. Dilediğimiz her şey hayırlısı ise olsun.

Bende 7 test yaptım canım bu ne acele dimi işte Dayanamıyoruz millet yanlışlıkla hamile kalıyor dünyadan haberi yok

Aynen öyle hamiş olana kadar terk etmek yok öyle ya da böyle nasip olsun inşallah hepimize canım benim
Buralardayız ama bi an önce genişlerimiz olsa dağılsak
Deme kız öyle. 3 günde ben bi 10 test daha yaparım. Bana da yazık gelecekse gelsin artık 3 gün çok
Kocan gebelik testi fabrikası sahibi heralde hahaha şuan tam 11 tane var bende siparis verdim regl yeni bitti baslim mi yapmaya

bende de birsürü gebelik testi var hatta tam minnakkurabiyelerden ovülasyon testi aldım doktor doğum kontrol hapı başladı regl olunca yumurta geliştirici vericem dedi korunman lazım dedi testler de boşu boşuna kaldı hamile olursam burdan birilerine yollucam direkt :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…