Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlar adeti 2 gün geçti belim fena göğüs uçlarıma dokunamıyorum
Geçen ayda 10 gün gecikmişti.
Ama bu ay göğüslerim çok hassas umut etmesem bi türlü etsem bi türlü
Hayırlısı canım. Daha önceki gebeliğinde de göğüs hassasiyeti mi vardı? Umarım bu ay sende vardır. Burda hepimiz boş geçtik

İnşaat mühendisiyim canım ben şantiye de çalışıyorum Antalya çok sıcak şu sıralar çok zor oluyo benim için hiç oturmuyorum tüm gün ayakta koşturuyorum
Aa ne güzel mesleğin. Benim malesef birçok inşaat mühendisi arkadaşım son dönemde işsiz kaldı hatta son 2 senedir evde oturuyorlar. Çok şanslısın.

Aa ne güzel mesleğin. Benim malesef birçok inşaat mühendisi arkadaşım son dönemde işsiz kaldı hatta son 2 senedir evde oturuyorlar. Çok şanslısın.
Ben çok uzun süredir aynı yerde çalışıyorum hamdolsun tabi ama Antalya inşaat bakımından çok fazla iş imkanına sahip malesef şu pandemi her sektörü etkiledi tabi

Sen naptın Esra nasılsın iyi misin canım?
Canim ben iyiyim ev tadilati var hergun 1 usta ile uğraşıyorum esim vardiyalı çalışınca bana kaldi bu hafta isler 21 ine ege üniversitesine 28ine de araştırmaya randevu aldım bakalim bi kac farklı doktor ve fikir edincem amh baktircam ama buralarda pandemiden dolayi bakilmiyormus galiba şansımı denicem regl yeni bitti teste başlıcam regl oldugum zamanda yine hormon vericem 1 aylık bi surec fazla kafaya takmadan bebek isini denicez bakalim hayirlisi herşeyin ❤❤❤ biraz daha Iyiyim stres yapıp moral bozmicam sende durumlar ne canim nasil gidiyor tedavin

Ben çok uzun süredir aynı yerde çalışıyorum hamdolsun tabi ama Antalya inşaat bakımından çok fazla iş imkanına sahip malesef şu pandemi her sektörü etkiledi tabi
İzmir de işler kötü sanırım çünkü 2 çok yakın arkadasim işten çıkarılıp, iş bulamadilar. Senin adına çok sevindim. Kadın olarak bu mesleğe sahip olmandan gururlandım sahada mi çalişiyorsun?

Yumurtlama testleri fotoğrafların var mı? Ben de bu ay 2 yumurtlama gördüm testte ama ikinciye göre adet olacağım. Vaktim geldi, bekliyorum.
Var ekleyim bi bak bakalım birgebeningünlüğü ebru ablaya sormuştum ikisi de yumurtlama dedi ama ikinci sefer çok koyu pik oldu

Izmır de iş imkanı merkezlerde var kendi mesleğim icin diyorum bulundugum konum erkek sanayisine hakim kadın için biraz zor sanki iş bulmak

Aynen canım sahadayım Bnde mesleğimi seviyorum biraz zor kadın olunca malum Türkiye şartları ama Yine de pişmanlık duymuyorum seçimimden eşimde elektronik mühendisi biz ailece sahadayız hep

Kolay gelsin olsun kafan dağılır evde boş durmak da bir yere kadar herşey düşünüyor insan uğraş olmuş yap ne güzel takma zaten Allah neyi nasip ettiyse o olur bazılarımızın hayatı bizlere umut oluyor bazılarımızın şükür o sebeble derdi veren bizlere dermansız vermesin. Sağlık olsun her ne olacaksa hakkımızda...

Ben ise biliyorsun aşılama bu adetime kaldı günler hızlı geçiyor genelde geziyorum. İşte doktora bugün gittim 15 mm ve 14 mm yumrta var dedi perşembe randevu verdi tekrar çağırdı ilişki günü dicem dedi malum eş yok bu gün demesi işime geldi ya eşim gelir araç var artık ya da ben gideceğim tatil gider gibi hakkımızda inşallah hayırlı ama güzel şeyler olur dilerim

Canım sen klomeni kullandın mı bu ay

Kesinlikle doktor kontrolünde değerlendirin canim oh aşılama inşallah tutar stress üzüntü herşey biter gider Allah büyük elbet bir şekilde mutlu haberi alacağız ama bugün ama yarın ümit hep var yaz geldi birde insan gezmek eğlenmek istiyor o kış karamsarlığı gitti insanlardan

Aynen canım sahadayım Bnde mesleğimi seviyorum biraz zor kadın olunca malum Türkiye şartları ama Yine de pişmanlık duymuyorum seçimimden eşimde elektronik mühendisi biz ailece sahadayız hep
Mesleğiniz gibi sizler de güzel insanlarsınızdır eminim. Sizin gibi çocuğunu aydın yetiştirecek ailelere ihtiyacımız var. Makine mühendisliği erkek işidir, elektronik mi kızım sen en iyisi eczacı ol demek yerine. En kısa zamanda bebek sahibi olmanizi gönülden diliyorum.

Amin canım çok saol bnce buradaki herkes bilinçli anne olur hepimiz çok araştırmacı ruhlarız hepimiz dualarımıza kısa zamanda kavuşcaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…