Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende de birsürü gebelik testi var hatta tam minnakkurabiyelerden ovülasyon testi aldım doktor doğum kontrol hapı başladı regl olunca yumurta geliştirici vericem dedi korunman lazım dedi testler de boşu boşuna kaldı hamile olursam burdan birilerine yollucam direkt :)
Yumurta geliştirici ne kullanıyorsunuz tembellik mi var?

Maşallah sana canım. İki çocuğuna sizlerle birlikte mutlu bir ömür dilerim. 3. Çocuğun da mutlu bir hayat yaşayacaksa umarım bir an önce gelir. Ben gündemden çok etkileniyorum. Ekonomi, çevre durumu, kaynakların azalması vs derken düşüncelere dalıyorum. Ben 35 yaşındayım. İlk çocuğum olacak eğer olursa ama diyorum bazen acaba bencilce bir istek mi bu? Doğanın kanunu ama... Ben hiç çocuk sahibi olmak istemiyorum diye düşünürken aniden bir sahip olma güdüsü oluştu. Dilediğimiz her şey hayırlısı ise olsun.
Hayaller ve hayatlar.. Ben de hep evlat edinmek isterdim, birisinin hayatına ışık olmak. Eşim tamamen farklı bir goruse sahip olunca bir de sanırım kendimde o gücü de bulamayınca şimdi nerden nereye bakıyorumda. Bilmiyorum ya iyi yetistirebilsek evlatlarımızı aslında dünyaya iyilik etmiş olmaz miyiz. Hepimizin ihtiyacı etrafimizda iyi insanlar görmek değil mi.Insallah evlatlarımız bize göz aydınlığı,dünyaya umut olsunlar. Benim isteğim bencilce en çok kendim için istiyorum sevdiğim için ama kimbilir belki duam kabul olur böyle çocuklar yetiştirmek nasip olur

Hayaller ve hayatlar.. Ben de hep evlat edinmek isterdim, birisinin hayatına ışık olmak. Eşim tamamen farklı bir goruse sahip olunca bir de sanırım kendimde o gücü de bulamayınca şimdi nerden nereye bakıyorumda. Bilmiyorum ya iyi yetistirebilsek evlatlarımızı aslında dünyaya iyilik etmiş olmaz miyiz. Hepimizin ihtiyacı etrafimizda iyi insanlar görmek değil mi.Insallah evlatlarımız bize göz aydınlığı,dünyaya umut olsunlar. Benim isteğim bencilce en çok kendim için istiyorum sevdiğim için ama kimbilir belki duam kabul olur böyle çocuklar yetiştirmek nasip olur
Ben inançli biri değilim ama amin diyeceğim çünkü hislerimi karşılayacak başka kelime bulamiyorum. Umarım bizleri ileri götürecek kafalara sahip evlatlarımız olur. Ben artık kadın cinayeti görmekten yoruldum. Umarım kendini savunabilecek kadınlarımızı, kadına şiddete teşebbüs erkek çocuklarımızı yetiştiriz. Umarım böylece dünya daha iyi bir yöne gider 💜

Slm kızlar adeti 2 gün geçti belim fena göğüs uçlarıma dokunamıyorum
Geçen ayda 10 gün gecikmişti.
Ama bu ay göğüslerim çok hassas umut etmesem bi türlü etsem bi türlü

Buralardayız ama bi an önce genişlerimiz olsa dağılsak
Kocan gebelik testi fabrikası sahibi heralde hahaha şuan tam 11 tane var bende siparis verdim regl yeni bitti baslim mi yapmaya 😂😂
Ayy keşke şu an kocam gebelik testi fabrikası sahibi olsa 😭😜 kocam da bana erken yapılan testler için diyor al şu 10 tl’yi üzerine işe aynı şey 😅 ama olsundu kadın ruhu bu. Saçmalasak da kabul edecekler :) diyorum ya kazanana kadar teste devam 🤪

Ayy keşke şu an kocam gebelik testi fabrikası sahibi olsa 😭😜 kocam da bana erken yapılan testler için diyor al şu 10 tl’yi üzerine işe aynı şey 😅 ama olsundu kadın ruhu bu. Saçmalasak da kabul edecekler :) diyorum ya kazanana kadar teste devam 🤪
Inşallah canim ya hahaha sakla onları bebeğin olunca anan ne zorluklar çekti dersinndersinn

Sen anlat. Kaç yaşındasın? İlk denemen mi? Adetin gecikti mi ya da kaç gün var?
26 yaşındayım . Ahh ne ilki 2 yıldır deniyoruz tahlillerde hiçbir sorun çıkmadı şükür ama bir türlü pozitif göremedim çatlatma iğnesi yumurta takibi yapıldı yine sonuç yok. Bu ay rahim filmi çekildim bakalım sonuç alacak mıyım. Bu ay iki kez yumurtlama gördüm. İlk yumurtlamama göre Bata 4 gün var ikinci ye göre 12 gün var 🤷🏻‍♀️ 3 gündür gebelik Testlerim negatif çıktı heralde yine olmadı

Inşallah canim ya hahaha sakla onları bebeğin olunca anan ne zorluklar çekti dersinndersinn
Haha yok çok fazlalar daha fazla evde tutamiyorum 🤪 eninde sonunda tedavi ile ya da kendiliğinden hepimiz hamile kalacağız canım. Her şeyin bir zamanı var. Önemli olan mutlulukla ve keyifle olması. Bekleyelim bakalım. Ben biraz sıkıldım ama 😅 şşt beybi gel artık hadi.

26 yaşındayım . Ahh ne ilki 2 yıldır deniyoruz tahlillerde hiçbir sorun çıkmadı şükür ama bir türlü pozitif göremedim çatlatma iğnesi yumurta takibi yapıldı yine sonuç yok. Bu ay rahim filmi çekildim bakalım sonuç alacak mıyım. Bu ay iki kez yumurtlama gördüm. İlk yumurtlamama göre Bata 4 gün var ikinci ye göre 12 gün var 🤷🏻‍♀️ 3 gündür gebelik Testlerim negatif çıktı heralde yine olmadı
Yumurtlama testleri fotoğrafların var mı? Ben de bu ay 2 yumurtlama gördüm testte ama ikinciye göre adet olacağım. Vaktim geldi, bekliyorum.

Haha yok çok fazlalar daha fazla evde tutamiyorum 🤪 eninde sonunda tedavi ile ya da kendiliğinden hepimiz hamile kalacağız canım. Her şeyin bir zamanı var. Önemli olan mutlulukla ve keyifle olması. Bekleyelim bakalım. Ben biraz sıkıldım ama 😅 şşt beybi gel artık hadi.
Hahaha beybim güzel beybim canim beybim 🎈🎈🎈

X