Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Off hakikaten ne kadar sıkılıyorum. Haziran ayına mahsustur umarım. Hiç birseye isteğim yok. Aslında hepimiz aynı olunca sanırım rahatladım. Sanırım bu topiğe sıkıştık kaldık. Hamiş olup devam edene kadar da ayrılamayacağız
Sen kaç yaşındasın canım? Ben adet bekliyorum 😪 umarım gecikmez.

İnşAllah tutar hayırlısıyla canım gönlünce olsun dilerim inşallah 😍 bende bugün gittim bana sağ da 15 mm dedi diğeri de 14 mm dedi iki gün sonra ilişki önereceğim dedi 🤗 seninle adetimiz aynı anda olacak. Olmayız inşlh.
Ohh iki tane insallah birinden biri tutar kuzucum . Olamayalim litfen yaaa olmayalim artik 😂

Kızlar bende bu ay 2 kez yumurtlama gördüm şimdi adet ilk yumurtlamaya göre mi gelcek 2. Ye göre mi 😅🤦🏻‍♀️

Ben de yaptım çıkmadı. Adet de olamadım henüz 😪 insallah test yaniliyordur da adet olmam. Yanilmiyorsa da insallah bir an önce adet olurum 🥲
Off olsak ayrı dert olmasak ayrı dert be canım ne diyeyim Rabbi me yük olmasın.. Normal test yaptım çıkmadı Bi heyecan erken gebelik testide yapayım dedi koşa koşa çarşıya gittim aldım geldim ama sonu hüsran inşallah adet olmazsın da hamilesindir değilsende olursun inşallah dediğin gibi canım hayırlısı Rabbim en doğru zamanı bilir napalım🙏😔

Off hakikaten ne kadar sıkılıyorum. Haziran ayına mahsustur umarım. Hiç birseye isteğim yok. Aslında hepimiz aynı olunca sanırım rahatladım. Sanırım bu topiğe sıkıştık kaldık. Hamiş olup devam edene kadar da ayrılamayacağız

Aynen öyle hamiş olana kadar terk etmek yok 😍öyle ya da böyle nasip olsun inşallah hepimize canım benim 💟

X