Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız sen yaptın mı yeni test
Tabisi ama negatif djshshs
Lh testini yanlislikla hcg zannedince aa var diyip titremişim eşim öyle diyor. Nasıl bir heyecansa hahaha :) Neyse negatif olmasi dolayısıyla bugün raki içebildim bunla avunayim bari.
Umarım her isteyen en kısa zamanda lh değil hcg de pozitif görür

Hahah yaa bide sen geçen ay yalancı silik çizgi görmüştün testte nasıl bir nasipsizlik bu ya olacak inşallah dur bakalım ahaa vakit var .

5 dk içinde çıkmadı
Ben akşam yapmıştım, fotodaki gibi boştu. Görünen ikinci çizgiyi ertesi sabah gördüm yani aradan baya bir saat geçmişti. Sabah onu görünce hemen test yapayim diyip uyku sersemi ovulasyon yapmişim. Kendimi en az 20 dakika hamile zannettim senin kısa sürede çıktıysa hamile olman büyük bir ihtimal. Tabi testler yaniltabiliyor. Umarım güzel haberini aliriz.

Eklentiler

• C05D8898-472F-4B5E-B2F7-2BF0D24F4A86.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 46
Ters rahme uygun pozisyon nasıl oluyor? Bana da yıllar önce özel bir doktor ters rahme sahipsin ama önemli bişey değil vücudunun yapısı bu demişti hiç merak edip
Ters rahme uygun pozisyon nasıl oluyor? Bana da yıllar önce özel bir doktor ters rahme sahipsin ama önemli bişey değil vücudunun yapısı bu demişti hiç merak edip araştırmadım
Öğrendimyüzüstü olarak yapmayı öneriyorlarmış

Ay valla o bile acayip heyecan yaratiyor. Kan testinde çıksa ne yapacağız kimbilir hemen atma beklet biraz senin de olur tabi temennim ilk 5 dakikada çıkan çizgi hepimizin olsun.
Ben 3 gün 3 gece bekletiyorum yinede tık yok kan testinde çıksa vereceğimiz tepkiden ana haberlerine çıkarız artık

Benim de kötüdür. Sen ne iş yapiyordun? İş yerinden arkadaşim anlatmıştı hamileyken ayni işlemi 20 kere yapıp 20 farklı sonuç buluyormuş
Eczacıyım. Şu sıralar aklıma gelen her şeyi -en azından- muhatabına kusup çemkirmemeye çalışıyorum abla anne bi iki arkadaşa azar azar o günkü takıntımı anlatıp savaş çıkarmadan geçirmek niyetindeyim inşallah yarabbim nolur öyle olsun çünkü

Ben 3 gün 3 gece bekletiyorum yinede tık yok kan testinde çıksa vereceğimiz tepkiden ana haberlerine çıkarız artık
Gol sevinci gibi kendimizi yerden yere atarız ya valla eğlenceli ve keyifli zamanlar bunlar tadını çıkarmak lazim tabi umarım çoook fazla bekletmeden olur.

Reelde de taşınacağım burada da nasipse hamileyim bu ayy hahahahadiyeyim de hamile olayım. bu sefer karar verdim eşimle konuştum kaçamak yapıp çocuğu otelde yapacağım taşınma sayılır mı mekan farkından

Hehehe cinayet işlemeden önce doğurabilirsin bence, yapabilirsin bunu. Sana güveniyorum ne zaman öğreneceğiz cinsiyetini? Daha oralara çalışmadım.

Sanırım grup lideri olarak seni bekliyoruz. Sen hamile kalinca şakır şarkır döküleceğiz biz de. Çabuk ool

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…