Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabiki inşallah değerin katlanır güzel haberini duyarız burdan bende geçen ay HSG çekindim bakalım şu an âdetim bu ay tutar inşallah

Dr kerem bey e gidiyorum gayet samimi ve iyi bir doktor normal aşılama 2,500 TL artı çipli aşılama 1,800 TL eşimde morfoloji bozukluğu var ondan çipli yaptırıcaz
Çipli ilkdefa duydum canim inşallah tutar 2500 artı 1800 tl ozaman ben 1 yıl bekleyip aşılama denemek istiyorum şimdiden iyi yerleri araştırıyorum

Çipli ilkdefa duydum canim inşallah tutar 2500 artı 1800 tl ozaman ben 1 yıl bekleyip aşılama denemek istiyorum şimdiden iyi yerleri araştırıyorum
Benim 2 yıl oldu o yüzden deneyelim dedik ama bugün test yapmıştım adetime 4 gün var 5. Dk fan sonra hayalet bir çizgi vermiş yarın tekrar yapıcam inşallah aşılamaya gerek kalmaz

Benim 2 yıl oldu o yüzden deneyelim dedik ama bugün test yapmıştım adetime 4 gün var 5. Dk fan sonra hayalet bir çizgi vermiş yarın tekrar yapıcam inşallah aşılamaya gerek kalmaz
Canım kaset test mi yaptın erken gebelik testi mi? Benim erken gebelik testi hayalet çizgi vermişti ama sonra yaptığım testlerde bi ışık yok

Ters rahme uygun pozisyon nasıl oluyor? Bana da yıllar önce özel bir doktor ters rahme sahipsin ama önemli bişey değil vücudunun yapısı bu demişti hiç merak edip araştırmadım

Normalde bat 13 Haziran düzenleyici kullandım folik asit vitaminler kullandım bu ay aşılama öncesi hala kullanıyorum adet olacakmışım gibi hissetmiyorum acaba ilaçların faydasımı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…