Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bişey sorucam
Canım soğan kürünu nasıl yapıyorsun adet 2 günüm dr dan geldim şimdi kist var dedi sağ sol 6_7 tane birde rahim yanındayız
Orta boy soğanın en üst zar kabuğunu alıyorum tek katını alıp diğer kabukları bırakıyorum iyice yıkayıp 4e bölüp kaynamış suya ekleyip 10 dk kaynatıp sıcakken yudum yudum aç karna içiyorum.Kesinlikle taze kaynatılması lazımmış, birde sabah akşam aç karna olacakmış, adet bitiminden sonra 15 gün devam etmek lazımmış canım

4 gun gecikti hala reglim var canim
A. Selam canım Hayırlısı olsun inşalalh.

Ne yedin kullandın onlar yükseltmiş olabilir? Prolaktin ilaçla düşer? Sen adet görmedin mi kuzum geçikmen mi oldu?
Dün ananeni kaybettik ona çok üzüldüm o etkileri acaba hiç kür yapmıyorum da vala anlamadim

4 gun gecikti hala reglim var canim
Dün ananeni kaybettik ona çok üzüldüm o etkileri acaba hiç kür yapmıyorum da vala anlamadim

Başın sağolsun canım o prolaktini yükseltmiş olblr Demek ki stres üzüntü arttırdı süt hormonunu esradiol adet geçikmesiyle yükselebiliyor. Hepsi birbiriyle bağlantılı. Fsh bu kadar neden yükselmişse? Doktorun sana yardımcı olacaktır doktorun baktı mı bu arada?

Kızlar reglin 3. günü herşey çok kötü cıkmış 2 ay önce gayet güzeldi bütün değerlerim şok oldum şuanda
Kuzum doktorunla bi görüş bakalım bişey etkilemiştir mutlaka 2 test arasında bu kadar farklılık olması normal değil hatta önümüzdeki ay tekrar yaptır

Bencede yapma kuzu strese sokma kendini gecikme olursa yap insallah tupe falan gerek olmaz olursa da insallah cok ugrastirmaz

Geçen ay çok emin ve kesin konuştuğum adetim gelmek bilemiyordu kistte olsa yumurta dq olsa gününde gelir dediğim adet ilaçla bile gelmedi. 5 gün geçti, 5 gündür ilaç da kullanıyorum gelen giden esamesi yok Yusra-61 sana döndüm anacım. Gelince gelirdir diyeceğiz sanırım

Kızlar ovulasyon testinde 4 gün üst üste pik gördüğünüz oldu mu hiç? Adetin 18.günü ilk piki gördüm. Bugün 21.gün hala daha pik devam. Silikleşmedi. Lütfen yardım

Selam kizlar doktor la görüştüm dostinex bionorica ilaçları verdi obur ay tekrar etcek eğer düzelmezse tup bebeğe yönlendirecem dedi bütün moralim alt üst oldu 2 ayda nasıl değişir değerler anlamadim araştırmaya gidio amh baktiricam

Kızlar ovulasyon testinde 4 gün üst üste pik gördüğünüz oldu mu hiç? Adetin 18.günü ilk piki gördüm. Bugün 21.gün hala daha pik devam. Silikleşmedi. Lütfen yardım
Ben 7 gun gordm cnm simdi suna bagliyorm. 3 yumrtam vardi muayenede bence biri buyurken catlayamadi ayni anda digeri de buyumeye basladi zaten 8. Gun catlama gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…