Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanırım grup lideri olarak seni bekliyoruz. Sen hamile kalinca şakır şarkır döküleceğiz biz de. Çabuk ool
Yok liderlik bitti hepimiz aynı anda olacağız inşallah ben çok çabuk ollar yaptım olmadı şimdi sakin şekilde olacakları izliyorum sakinlik herzaman iyidir

Kızlar günaydın
Bat a 4 var. Puuf.. Belirti vermiyor vucudum. Hafif bel ağrısı harici bişicik yok. Önceki gün erken testte silik çizgi görmüştüm, dün yaptım çizgi yoktu. Amaaan çizgi yok belirti yok bişi yok
Ne sinir bozucu he

Merhaba herkese. Ovu testim koyulasmaya basladı, gebelik yok. Kısmetse bu ay 3. Kez yumurtlayacağım

Eklentiler

• 85F60C27-5838-4C09-A8F2-1316C2FAB4B4.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 66
Bende de hiçbir şey yok. Bir tek bastırınca göğüslerim aciyor. Pms’e tam girmemiş gibiyim ama belki 2 güne ağrı sancı bisiler başlar

Bende de hiçbir şey yok. Bir tek bastırınca göğüslerim aciyor. Pms’e tam girmemiş gibiyim ama belki 2 güne ağrı sancı bisiler başlar
anacım valla anlamadım ben bişi. regl öncesi bir haftadan geliyorum gümbür gümbür diye belirtiler oluyordu. bu kez yok bişi. belim azcık ağrıyor ama yani belirticik bile değil tüpe doğru gidiyor bu yolculuk görünen o :)
bide iki gün önce erken testimde çizgi gördüm. ama dün yaptım yoktu bişi. onu da anlamadım. son 4 işte:) bugün test filan yapmıcam ya. uyuz oldum bu işlere:d

Ay ben de ne test varsa yapiyorum. Erken gebelik testi yaptım sabah hiçbir sey yok. Sonra canım sıkıldı ve ovulasyon yapayım dedim ve pikten bir gün önceki koyulukta çıktı 22 mayıs ve 1 haziranda iki defa pik gördüm bu ay. Bir üçüncüyü görmeye gücüm yok

ay ovu testi valla ruhumu daraltıyor takip yaparkende yok pik ertesi gün aa bugünde pik:d günler geçiyor çatladımı ay kaçırdım:d ahaha valla sinir bastı benide.
Selam minnoslar bugun 17.5 mm olmus yumurtam ve yarin tekrar gidicem yuksek ihtimal catlatma ignesi verecek pazartesi de asilama yapicaz.
kuzucum..inşallah bu aşılama ile yüzün gülecek inanıyorum ben:) yumuşta büyümüş:):) güzel haber vereceksin inanıyorum..

Canim benim cok tesekkur ederim insallah Bugun hamissin dedi doktor gibi mutlu oldum Allah devamini getirir insallah Allah hepimize yardim etsin , yuzune gulsun su cuma gununun hurmetine

Kızlar reglin 3. günü herşey çok kötü cıkmış 2 ay önce gayet güzeldi bütün değerlerim şok oldum şuanda
Doktor ne dedi canım? Herhangi bir kür vs yaptın mı? Bende dün akşam soğan kürüne başladım

Kızlar reglin 3. günü herşey çok kötü cıkmış 2 ay önce gayet güzeldi bütün değerlerim şok oldum şuanda
Stres flan mi yaptin acaba. Ben bir embiriyolog takip ediyorum. Hormonlari duzenlemek icin hayiit otu kullanin diyor bayagi ise yariyormus canim bi arastir instersen.

Kızlar merhabalar, ateş takibi ile yumurtlama günü hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen bilgi verebilir misiniz? Anlam veremedim netten çizelgeleri inceledim ateş 35 civarındayken 36ya çıkıp çatlayınca birden 35e düşmüş genelde bugün adetin 6. Günü (2. Gün kesilip bitti) benim ateşim dün 36.6, bugün 36.5 nasıl anlayacağım yumurtlamayı??? ☺

Gol sevinci gibi kendimizi yerden yere atarız ya valla eğlenceli ve keyifli zamanlar bunlar tadını çıkarmak lazim tabi umarım çoook fazla bekletmeden olur.
Ben bu ayı değerlendiremedim ya walla bende bi rahatlık var ki sorma sanki gebelik düşünmüyo gibiyim bence 1-2 ayı gözden çıkarıp böyle rahat takılmak lazım tabii dediğin gibi çok bekletmeden olsa iyi de

Slm kızlarrrrr ev taşınması falan derken bir aydır giremedim gruba
Adette 4 gün kaldı ve göğüs uçlarıma dokunamıyorum bi yere değse dahi çok acıyor bakalım Rabbim ne gösterecek
A. Selam canım Hayırlısı olsun inşalalh.
Ne yedin kullandın onlar yükseltmiş olabilir? Prolaktin ilaçla düşer? Sen adet görmedin mi kuzum geçikmen mi oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…