martta gün sayanlar buraya

kızlar nasl gidiyor hamilelik belirtileri olan varmı perşembe günü ummahanla başlıyoaruz başlıyoryz heralde en erken onun 12 si inşallah listedeki herkez hamile kalırda o zamanda hamilelikten konuşuruz

Of kizlar offf masallah son yazan arkadasla beraber taaam 21kisiyiz superrr insallah 21 imizde hamile kaliriz bu ay dualarim hepimize...ama bende kasik agrisi ve goguslerde hassasiyet disinda hicbir belirti yok..ama hic uzulmyorum cunku bir arkadasim hamile kalmis haberi yok belirti sifirdi bebek istemedigi icin henuz.yuce rabbim ben 6 aydir calisiyorum bebek icin o hamile haberini verdi herseyin hayirlisi kizlar.hepinizi kocaman optum beklemeye devam:)))

bende 25 yaşındayım ve 6 aydır bizde korunmuyoruz ama daha hiç birşey olmadı
eskiden çok üzülüyordüm ama artık kafama takmıyoarum hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diyorum ama ne kadarda olsa insan bir umut bekliyor

-asli_ist.........14mart

-demet_yaren18mart

candyy........18 mat

-mıtharas......16mart

naagihan.....13 mart

sanmur06.....14 mart

cıcekcık......14mart

ummahan _d......12 mart

selma_41.........22 mart

my_lıttle_cookıes_waıte.........16mart

nehır67........21 mart

hadı bakalım hayırlısı

Son düzenleme:
ekledım canım umarım hayırlısı olur belırtılerın ne durumda lekelenme gıbı bırsey sozkonusu oldumu bıde sımdı ıdrarda test yapsan cıkarmı ben bugun yaptımda erken gebelık testı cıkmadı bırsey

arkadaşlar benımde regli 18 inde ama şimdilik hiç bi belirtim yok sadece bi kaç gün önce karnımda ve kasıklarımda sancı oldu ama gecti normalde reglıden 1 gun yada 2 gun once olur sancım ve reglı olurum hiç böle olmamıtı cok umutluyum mart ayı haıyırlı gelır inşallah

canddy canım benimde 16 sında ama hastalanıcakmışım gibi kasıklarım agrıyor tabi ara ara seninde öyle galiba bende çok merak ediyorum kaç aydır korunmuyorsunuz bizim 6 ay oldu

kızlar bende hiç belirti yok herzaman olurdu göğüslerim 2 aydır aşırı derecede ağrıyordu en çok ta uçları acıyordu şim di 2gün var günüme hiçbirşey yok inşallah gelmez anne olurum

canım bnugun gogus uclarımda hafıf bı sızı basladı kasıklarımda sankı bırsey var batıyo belım acıyo ne bılım ıste testıde yaptım ıdrar testını sanırım erken yaptım beklıyoruz

1-)asli_ist.........14mart

2-)demet_yaren18mart

3-)candyy........18 mat

4-)mıtharas......16mart

5-)naagihan.....13 mart

6-)sanmur06.....14 mart

7-)cıcekcık......14mart

ummahan _d......12 mart

9-)selma_41.........22 mart

10-)my_lıttle_cookıes_waıte.........16mart

11)nehır67........21 mart

Son düzenleme:
canım benimde ilkdefa dedimya işte 2 ay aynı oldu hastaoldum ama buay hiç birşey yok

valla bilemiyeceğim aynı bendeki belirtiler biz kendimizi artık çok dinliyoruz ama inşallah hamiş olursun haberini alırız buarada listeye eklediğin için tşr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…