martta gün sayanlar buraya

rıca ederım canımmmmm senın az kalmıs yınede canım yapo bakalım testınıde bırsy daha sorcam hıc lekelenme gıbı bırseyler oldumu

kıslar benide eklerseniz sevinirim 16 mart adet tarihim hayırlısı bakalım.. benimde kasıklarımda ve bacaklarımda ağrı var. ama ümitlenmek istmiyorum çünkü geçen ay ilk defa adetim 10 gün gecikti bide baktık kistmiş ondan kurtuldum şimdilik inşallah tekrarlamazda hamile kalırım.rabbim hepinizin gönlüne göre versin listedeki herkes hayırlı zamanlarda hamile kalsın..

arkadaşlar listede en son benim adet günüm...Of ya ben o güne kadar çatlarım.ne şanslısınız.Benim bu üçç gündür kasık ve bel ağrım var.,idrarımda ilk defa bu kadar koyu..Acaba bi ihtimalmidir.Yoksa yine yalnızlıkmı.Bu arada ben 24 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim.Hiç korunmadık.9ay vajinismus sorunum vardı o ortadan kalKTI.eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu.4 aya girdik.Sizin yazdıklarınızı okuyunca bayağı ümitlendim...

slm kızlar beni de ekler misiniz listenize? adet tarihim 12 mart 10 gündür süren ama bu günlerde hafifleyen ara ara giren kasık sancılarım var göğüslerim şişti ve acıyo adetlerim hep 2 gün önceden gelir aslında bugün olmam lazımdı inşaallah hiç birimiz de olmayız en kısa zamanda hamiş kalırız

Benide ekleyin arkadaslar pek ümidim yok ama bu ay ilk denememdi kimbilir belki ilk denemede tutar:Saruboceq:adet olmam gereken tarih 23 mart en son benim sanirim.Hepimize bol sans.

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ESLEMIM.......12.....MART

2)UMMUHAN.......12......MART

3)NAAGIHAN.......13......MART

4)ASLI_ıST...........14.......MART

5)SANMUR06.......14.......MART

6)CICEKCIK.........14.........MART

7)MITHARAS......16......MART

8)MY_LITTLE_COOKISE_WAıTE..........16........MART

9)CANANGEZER..........16.......MART

10)DEMET_YAREN.......18......MART

11)CANDYY.........18.........MART

12)NEHıR67........21.....MART

13)SELMA41.......22MART

14)DUDU............23......MART

Son düzenleme:
Arkadaslar lıstede eksık varsa soyleyın eklım tarıhlere gore duzenledım tarıhlerdede bı yanlıslık varsa soyleyın

arkadaşlar yardım edermisiniz.Benim henüz adetime 10 gün var.ama acayip kasıklarım ağrıyo.Bu sabahta peçeteyle silerken gördüm kahverengi sümüksü bişey.Ne oluyor bana bilgisi olan varmı...benneyaptımki

selma 41 inşallah vardır bişeyler o kahverengi şey iyi bişey sanırsam döllenme olduktan sonra rahme yerleşirken olabiliyormuş . benimde 4 gün var heyecan içindeyim arada sırada midem bulanıyor üşüyorum ama üşüttüm acaba diyede korkuyorum. ama akıntım arttı fakat renkli değil beyaz.

arkadaşlar yardım edermisiniz.Benim henüz adetime 10 gün var.ama acayip kasıklarım ağrıyo.Bu sabahta peçeteyle silerken gördüm kahverengi sümüksü bişey.Ne oluyor bana bilgisi olan varmı...benneyaptımki

yerlesme kanaması olabılır canım hadı hayırlısı

1)ummuhan.......12......mart

2)naagıhan.......13......mart

3)aslı_ist...........14.......mart

4)sanmur06.......14.......mart

5)cıcekcık.........14.........mart

6)mıtharas......16......mart

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

8)canangezer..........16.......mart

9)demet_yaren.......18......mart

10)candyy.........18.........mart

11)nehir67........21.....mart

12)selma41.......22mart

13)dudu............23......mart

benımde asılamadan sonrakı 7.gunum bugun dayanamadım kan tahlılı yaptım sonuc 2.76 sanırım bırsey yok ama adetıme daha var beklıyorum ama umıtsızım

ınş arkadaşlar...Çok heyecanlıyım. Bide ben çok sabırsız biriyim.Ay ne olur bir an önce bitsin şu günler.Benimde akıntım beyaz beyaz.Süt kesiği gibi bazen...
Bu siteyi okuyunca insan kendini psikolojik hamile zannediyo.Hele o hamilelerin paylaşımları.Çok güzel dayanışma var.iYıKı BULDUM SıZı ARKADAŞLAR.Allah aramızdaki muhabbeti daha da çok arttısın...

ümidini kaybetme demetcim herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda. canını sıkma bak salgıladığın hormonlar çok çok önemli.

X