martta gün sayanlar buraya

kızlar morelim çok bozk konuyu başlatan bendim gün sayıyordum bu gn doktora gittim tahlil yaptık prolaktin hormonum 68 çıktı çok yüksek dahası doktorum beyin tümörlerinde felan böyle oluyo dedi
bu ay hamile kalamam dahası bu yüksekken kalamıyomuşum ilaç verdi ne yapıcağımı bilmiyorum mr çekelim dedi

üzülme canim benimde prolaktinim yüksekti gecen sene 3 ay hap kulandim simdi normala indi. cogunlukla prolaktin hormonunun stresten dolayi yükseldigini biliyorum zaten ikinci ismi stres hormonu.. kafana takma lütfen ilac kulanirsin degerin düser insallah.. bende ikikez mr cektirdim ama allaha sükür temiz cikti.. üzülme nolurrr. bu arada arkadaslar nolur kusura bakmayin türkcem pek iyi degil almanyadan katiliyorum..

cevbın için saol canım senin kaçtı prolaktin ve kullandığın ilaç dostınex miydi bana onu verdide birde belirtiler varmıydı göğüserden süt gelmesii ve adet bozukluğu gibi

umarım bu ay herkes güzel haber alır bu ay bende şubatta hastalandım 10gün az az oldu geçti şimdide kasıklarımda acayip ağrıyor ve çok uyuyorum testtebir hafta önce yaptım ama neden böyle oldu anladım neyse umarım kimsenin ümitleri boşa çıkmaz

cevbın için saol canım senin kaçtı prolaktin ve kullandığın ilaç dostınex miydi bana onu verdide birde belirtiler varmıydı göğüserden süt gelmesii ve adet bozukluğu gibi

benim prolaktinim 40di ama hemen hemen üc ay sonra degerlerim normale döndü. benim ilacimin ismini hatirlamiyorum canim ama dostinex degildi. adeteim herzaman düzenlidir benim iki gögüsümdende süt geliyodu zaten bunun icin gitmistim doktora.

kızlar benide alın listeye mart 13 ola bilir iki aydır 10 da oluyorum ama buay şubart tıya 2 gün eksik onun için 13 olabilir ama 2 aydır 1hafta önce göğüslerime dokuna mıyordum bu ay hiç birşey yok hayırlısı arkadaşın dediği gibi buay hep hamile olduğumu çocuğum olduğunu gördüm birde buay ilk defa altın bilezik gördüm dün gecede herkese dua ettim

-asli_ist.........14mart

-demet_yaren18mart

-mıtharas......16mart

naagihan.....13 mart

sanmur06.....14 mart

ummahan _d......12 mart

my_lıttle_cookıes_waıte.........16mart

nehır67........21 mart

Son düzenleme:
son 3 günüm tarih 12 mart demet_yaren cim işallah hamişizdirrrrr:Saruboceq:sengözlerimebaksanab

ekledım canım hayırlı haberler alırısın hıssetıgın bıakım belırıtler varmı jel falan kullanıyormusun kasıklarında batma varmı nebılımmm belşın agrıyomu

bel ağrısı sırt ağrısı ara ara.göğüslerde acıma 5-6 gün önce kasıklarda acıma .. uyku hali ağız kuruluğu
vs.. hayırlısı olsun sağol inşaalllahh

Herkese merhaba bende 6aydir bekliyorum.16 mart regl tarihim eklerseniz sevinirim.bu ay hepimize ugur getirsin insallah ve hepimiz kasim anneleri olalim:))

Benim de adet tarihim 21 mart.Bakalım ne olacak, o kadar sabırsızlanıyorumki ınş. bu ay hepimizin yüzü güler.Bebişim de doğum günü hediyem olur bana.:Saruboceq:

kızlar hamiş çıkmadı dimi daha benim bu ay imkansız artık inş hepiniz hamişsinizdir nisanın ilk hamişide ben olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…