martta gün sayanlar buraya

Günaydin kizlar. ben adet olucakmisim gibi hissediyorum ya. hic belirtimde yok. uff zaman gecmek bilmiyo 4 gün kaldi. insallah hepimiz hamisizdir.

canım benım kasıklarıma bıcak gıbı bırsey saplanıyo bazenj anlam veremıyorum ama beklıyorum ıste az kaldı dıyorum ama daha 7 gun var

-asli_ist.........14mart

-demet_yaren18mart

-mıtharas......16mart

naagihan.....13 mart

sanmur06.....14 mart

cıcekcık......14mart

ummahan _d......12 mart

selma_41.........22 mart

my_lıttle_cookıes_waıte.........16mart

nehır67........21 mart

Son düzenleme:
hadı bakalım arkadaslar yokmu lısteye adını yazıdran gel gel anne adayları gellllllllllllllllll kaydirigubbakcemile2

Kızlar istiyorsanız sizi listemize alalım buyrun gelina.s. Orada çok güzel bir listemiz var bakın görün.Hepimiz herkese açığız uğur vermek için. Hamilelerden haberler- soru ve sorunlar- Uğurlu Listemiz var.Görmemiş olabilirsiniz:asigim:

kızlar 4 günüm kaldı ve heyacan gittikçe artıyo bugün bi test denesemmi diye düşünmyo değilim

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır okuyarak aranızdayım ve aynı sorunlar. Allah hepimize sabır versin diyorum.
benim beklenen regli tarihim 14 mart ve aynı heyecanla bekliyorum. herkese bolcana şans....

kızlar 4 günüm kaldı ve heyacan gittikçe artıyo bugün bi test denesemmi diye düşünmyo değilim

bence deneme benım daha test tarıhıme 8 gun var az once erken gebelık testı aldım (fortel)negatıf ıkıncı cızgı bıle cıkmadı hayal meyalde olsa ne yapalım ksmet dıcem ama daha cokmu erkendı acaba testı yapamk ıcın dıyorum

kizlar bence günümüz gecmeden test yapmiyalim yani ben yapmicam kesinlikle. evet beklemesi cok zor biliyorum ama böylesi daha iyi bence.. günümüz bir kac gün gectikten sonra yapalim testi.. öpüyorum hepinizi allahim insallah tez zamanda hamis olmayi nasip eder..

merhaba arkadaşlar.Siteye yeni üye oldum.inanın gece gündüz okuyorum konuları.bende anne olmak istiyorum.inş hepimiz oluruz.benim adet tarihimde 22 mart...benide eklermisiniz.bel ağrısı uyku ve akıntı bu ay çok var bende...hyırlısı...

valla arkadaşlar ben anne olmayı istemeden önce böyle bir site olduğunu bilmiyordum. lakin görünce şok oldum ne kadar da çok kişiyiz ve ne kadar da aynı duygular. çok enteresan geldi valla.
yani şu var yalnız değil kimse:))) bunu bilmekte çok güzel.

benim bu ay için pek umudum yok gerçi ama belli mi olur değilmi :)))
doktora yeni gittim iki miyom bir kist maşşşaallah bebişe pek yer yok gibi:))

arkadaşlar listeye eklemissiniz inşallah gelmezde hamile listesi yaparız inşallah allah herkesin yüzünü güldürsün artık buay hergün rüya görüyorum allah hayırlısını versin

yumurtlıklarında kistmi vardı seninde? benimde var ama bu ay regl olursan atarsın kisti dedi doktor. reglin gecikirse beni ara sana bi ilaç vericem dedi regli olman için , olur da hamile olursanda ilacın zararı yok dedi bende şaşkın bir şekilde tamam dedim. hayırlısı çok stresli bir dönem benim için bu aralar ondan zaten pek ümidim yok üçüncü ayımız olacak denemeye başlayalı hayırlısı olsun diyorum allah hepimizin yardımcısı olsun şekerim:))

arkadaşlar listeye eklemissiniz inşallah gelmezde hamile listesi yaparız inşallah allah herkesin yüzünü güldürsün artık buay hergün rüya görüyorum allah hayırlısını versin

amin canim insallah. bende neredeyse hergün rüyamda bebegim olmus görüyorum cok güzel bir duygu cok etkisinde kaliyorum rüyalarin.

canım oilaç nasıl birşey bilmiyorum benimde ameliyattansonra tekrar oluştu kist sonra ilaçla gitti ama herhalde doğum kontürol ilacıydı sanırım seni yanlı bilgilendirmeyeyim allah yardımcın olsun daha yolun başındasın sanırım nekadarlık evlisin

walla 8 aylık evliyim ama yaşım 31 olduğundan dolayı endişeliyim ha deyince olmadıklarından:) 3 aydır bilfiil çalışmalar sürüyor işte buda 3. ay 5-6 güne regli olmam lazım ama işte hem bir umut hemde kaygı herkeste olduğu gibi.
doktor ilaçtan bahsetmedi bana ne olduğundan yani , bende 3 yıl önce kist olmuştu yine doğum kontrol hapıyla geçmişti. herhalde öle bişeydir. ne desem yalan olur.
inşallah hepimiz hayırlısıylan hamile kalırız ve gebelik sırasındaki küçük sıkıntılardan konuşuruz:)):

-asli_ist.........14mart

-demet_yaren18mart

-mıtharas......16mart

naagihan.....13 mart

sanmur06.....14 mart

cıcekcık......14mart

ummahan _d......12 mart

selma_41.........22 mart

my_lıttle_cookıes_waıte.........16mart

dilşahım........16 mart

nehır67........21 mart

Son düzenleme: