martta gün sayanlar buraya

kızalr bende bu sabah adet oldum ve moralim çok bozuk benimde nisan 21 inşallah allahım hepimizi en kısa zamanda sevindirir

kızlar bende martta gün sayanlardanım beklenen adet tarihim 26 mart tüp bebek tedavisi oldum 27 martta test için doktor çağırdi bakalım inşallah sonuç pozitif olur

kızlar bide bişey sorcam şimdiye kadar iki idrar testi yapım 20 ve 22 martta sonuç negatif acaba en erken ne zaman çıkıyor idrar testinde bilen varmı yanı birini adete 6 gün varken birinide 4 gün varken yaptım

elif23 bence bekle güzelim zaten 27 sinde doktora gidicekmişsin erken olabilir test yapıpta moralinide bozma erken diye çıkmayabilir inşallah hamilesindir bende beklemedeyim 16 sinda olmam gerekiyordu hala olmadım salı günü bende test yapıcam

elif23 bence bekle güzelim zaten 27 sinde doktora gidicekmişsin erken olabilir test yapıpta moralinide bozma erken diye çıkmayabilir inşallah hamilesindir bende beklemedeyim 16 sinda olmam gerekiyordu hala olmadım salı günü bende test yapıcam

mitharas çoksabırlıymışsın ben olsam dayanamazdım inşallah hamile olduğunu öğrenirsin:Saruboceq:

kızlar bende martta gün sayanlardanım beklenen adet tarihim 26 mart tüp bebek tedavisi oldum 27 martta test için doktor çağırdi bakalım inşallah sonuç pozitif olur

kızlar bide bişey sorcam şimdiye kadar iki idrar testi yapım 20 ve 22 martta sonuç negatif acaba en erken ne zaman çıkıyor idrar testinde bilen varmı yanı birini adete 6 gün varken birinide 4 gün varken yaptım
elif senin için de erken pozitif olsada şimdi gözükmez test yapıp moralini bozma strese girme zaten tedavi süreci şüphesiz zor stresliydi stresli olmaszan kafana elinden geldiğince az takarsan daha iyi olur.pozitifi görmen dilerim:Saruboceq:

kızlar eskiden 3 gün geçsin hemen yapardım tabi sonrası hayal kırıklıgı ondan bu sefer hemen yapmak istemedim içimden bir his bekle diyor2 gündür rüyalarımdada hep kendimi hamile görüyorum salı günü yapınca size sonucu bildiricem

kıslar bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgiyi gördüm:teytey::dance::teytey::dance:hemde çok belirgindi ama sanırım dr a gidip bebişimi görene kadar rahat edemiycem dua eden herkesden allah razı olsun hepinize rabbim bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :Saruboceq::sm_cool:

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart....:CüvCüv:.

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart:CüvCüv:

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)gizemx.......26......mart

23)AYCANKAYA ......27......MART

24)dalia.......29......mart

25)ilayda009......30....mart

canım tebrık ederım umarım keseyı gorursun ben dayanamdım ekledım yanına bebısını umarım bızde bu duyguların yasarız

canım tebrık ederım umarım keseyı gorursun ben dayanamdım ekledım yanına bebısını umarım bızde bu duyguların yasarız

demetcim sana çok teşekkür ederim bu sayfan bana çok moral oldu konuşmak paylaşmak çok ii geliyo allah sanada en tatlsından en hayırlısından evlat nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

kıslar bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgiyi gördüm:teytey::dance::teytey::dance:hemde çok belirgindi ama sanırım dr a gidip bebişimi görene kadar rahat edemiycem dua eden herkesden allah razı olsun hepinize rabbim bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :Saruboceq::sm_cool:

tebrikleeeeer.umarım haftaya p.tesi bende bu güzel haberi verebilirim tabi o zamana kadar kırmızı kartı yemezsem

Ne güzel haber bu böyle çok sevindim tebrik ederim a.s. Sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah darısı başımıza :Saruboceq:

ne güsel ya hamiş haberleri duyuyoruz cangezer tebrikler canım her ay bi kaç arkadaşımız oluyo olamayanlar üzülmesin bidaki aya iyi sıkı çalışsınlar derslerini benimde son 3 çok heyecanlıyım kısmetse olacak benimde bu ay olanlar olamayanlara dua etsin aalh bizimkinide çabucak kabul etsin dimi ama:)

Ne güzel haber bu böyle çok sevindim tebrik ederim a.s. Sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah darısı başımıza :Saruboceq:

allah razı olsun canım çok güzel bi duygu rabbim hepinize en tatlısından en hayırlısından evlatlar nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ne güsel ya hamiş haberleri duyuyoruz cangezer tebrikler canım her ay bi kaç arkadaşımız oluyo olamayanlar üzülmesin bidaki aya iyi sıkı çalışsınlar derslerini benimde son 3 çok heyecanlıyım kısmetse olacak benimde bu ay olanlar olamayanlara dua etsin aalh bizimkinide çabucak kabul etsin dimi ama:)

allah razı olsun canım inan çok içden dua ediyorum rabbim herkese tatırsın ve tamamına erdirsin tatlı va hayırılı evlatlar nasip etsin..olanda olamayanda birbirine dua etsin ne güzel..çünkü birbirimizi hiç tanımıyoruz ve hiç çıkarsız temiz karşılıksız ediyoruz bu duaları o yüzden başkasının yapdığı dualar çok daha çabuk kabul olur...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

evet canım bi kulun başka kul hakında yaptığı dua daha çabuk oluyo bnu sende biliyosun bence böyle birbirimizi görmesekte çok samimiyiz içteniz aynı amaçla birbirimizi anlayarak burdayız o yüzden birimizin hamiş olmasıda bizi çok umutlandırıyo:) bende ediyorum dua her namazdan sonra edicemde herkese hepimiz gercekten çok istiyoruz bebeğim olursa allaha hergün şükrederim her dakika bebeğimi izlerim koklarım biz zorluklarla elde edeceğimiz için kıymetini daha çok biliriz herhalde tabi bazıları çok şanslı hemen oluyo vardr herşeyde bir hayr aalh büyük bizde birgün anne olucaz bizede birgün bi çocuk ANEM!!!! BABAM!!! dicek ben umut ediyorum:)

:nazar:tebrik ederim arkadasim hayirli ugurlu olsun allah kucagina almayi nasip etsin.
insallah doktora gittiginde keseyi ve en kisa zamanda bebisinin kalp atislarinida duyarsin inan cok sevindim:teytey::teytey::içelim:

insallah darisi bizlerin basina:Saruboceq:

X