martta gün sayanlar buraya

:nazar:tebrik ederim arkadasim hayirli ugurlu olsun allah kucagina almayi nasip etsin.
insallah doktora gittiginde keseyi ve en kisa zamanda bebisinin kalp atislarinida duyarsin inan cok sevindim:teytey::teytey::içelim:

insallah darisi bizlerin basina:Saruboceq:

amin canım rabbim seninde gönlüne göre versin en kısa zamanda hayırlı ve salıklı bir evladın olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar beni nisan listesine taşıyabilirsiniz ( nisan listesi nerde bilmiyorum ama..) 1gün gecikmeyle bugün adet oldum çok moralim bozuldu :çok üzgünüm: bu ay kısmet değilmiş...

allah razı olsun canım inan çok içden dua ediyorum rabbim herkese tatırsın ve tamamına erdirsin tatlı va hayırılı evlatlar nasip etsin..olanda olamayanda birbirine dua etsin ne güzel..çünkü birbirimizi hiç tanımıyoruz ve hiç çıkarsız temiz karşılıksız ediyoruz bu duaları o yüzden başkasının yapdığı dualar çok daha çabuk kabul olur...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canım darısıda bizim başımıza

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart....:CüvCüv:.

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart:CüvCüv:

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)gizemx.......26......mart

23)AYCANKAYA ......27......MART

24)dalia.......29......mart

25)ilayda009......30....mart

kızlar bende martta gün sayanlardanım beklenen adet tarihim 26 mart tüp bebek tedavisi oldum 27 martta test için doktor çağırdi bakalım inşallah sonuç pozitif olur

kızlar bide bişey sorcam şimdiye kadar iki idrar testi yapım 20 ve 22 martta sonuç negatif acaba en erken ne zaman çıkıyor idrar testinde bilen varmı yanı birini adete 6 gün varken birinide 4 gün varken yaptım

arkadaşlar beni listeye almıyonuzmu aşkolsun senağlama

sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canım darısıda bizim başımıza

amin canım rabbim sanada nasip etsin inşallah hayırlı ve tatlı bir evlat:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:senin adetin ne zaman kaç günün var adet tarihini yaz demet yaren arkadaşımız senin adını muhakkak yazar demetcimde bu aralar nisan listesiylede uğraşdığı için yoğun ama üzülme umarım hem listeye eklenirsin hemde hamiş olursun:Saruboceq:

Canancım tebrik ederim allah tamamına erdirsin kucağına almayı da nasip etsin inş. bizim için de dua et

adet tarihim 26 mart ve şimdiye kadar 3 test yaptım hergün test yapıyorum çok heycanlıyım bilmiyorum en erken ne zaman çıkar

adet tarihim 26 mart ve şimdiye kadar 3 test yaptım hergün test yapıyorum çok heycanlıyım bilmiyorum en erken ne zaman çıkar

canım eğer idrar tahlili yapıyosan adet tarihinden önce ksein sonuş alamassın birazdaha bekle ben adet tarihinden 5 gün sonra yaptım ama ilada öğrenecem diosan kanda kesin sonuç alırsın rabbim hayırlı evlat nasip etsin en kısa zamnda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar ya adetim iki gün geckti yüksek prolaktinim yüzünden dostinex isimli ilaç kullanıyorum bunu kullandığımda düzenli adet olmam lazım ayrıca bunun yanınca ddonaxly ve buscopan isimli ilaçlarıda kullandım bide üstüne mr çektim tam yumurtlama zamanımda doktora gitmiştim korun demişti o gnden beri korunuyorum ama b gü öncesi korunmamıştım ya ne yapıcam ben ya hamileysem o kadar ilaç kesin zarar verir

kıslar bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgiyi gördüm:teytey::dance::teytey::dance:hemde çok belirgindi ama sanırım dr a gidip bebişimi görene kadar rahat edemiycem dua eden herkesden allah razı olsun hepinize rabbim bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :Saruboceq::sm_cool:

canım çok sevindim rabbim hayırlısıyla sorunsuz bi hamilelik geçirmek nasip etsin inş.
bebeğini de hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin.
ne güzel haberler almaya başladık darısı başımıza inş.sizler için ve kendim için her gün dua ediyorum.rabbim dualarımızı kabul etsin inş.:Saruboceq:

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....:CüvCüv:

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)deniz39.....21......mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart

20)burcu1507...25......mart

21)hpt_honey......25....mart

22)iset......25....mart

23)gizemx.......26......mart

24)cıkolata86.....26....mart

25)AYCANKAYA ......27......MART

26)elif23........27.........mart

27)dalia.......29......mart

28)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
hadı lıstemız doluyo kızlar ayyyyyy umarım hepsı dolar sonuclarınız ne durumda bılgılendırınn

benimde regl 26 mart listeye eklermisiniz. 3 günüm kaldı bugün test alsammı kızımda 5 gün önceden çift çizgiyi görmüştüm

ben de 21 martı bekleyenlerdenim, geçti dimi , dün kahverengi lekem geldi, acaba var mı beklemedeyim arkadaşlar

benimde 26 mart bende bugün test yapsammı diye düşünüyordum canım. alsammıki öğlen tatilinde

canım yapıyorsan yarın yap derim ben

benimde regl 26 mart listeye eklermisiniz. 3 günüm kaldı bugün test alsammı kızımda 5 gün önceden çift çizgiyi görmüştüm

canım ikinizde benle aynı gün adet olmuşsunuz inşalla aralık annelerinde buluşuruz allah gönlünüze göre versin

X