martta gün sayanlar buraya

inşallah canım inşallah sitedeki herkes hamiş olur olacak mı olmayacakmı diye sohbet etmek yerine hamileliğimizi konuşuruz hepberaber bugün cuma allah dualarımızı kabu etsin benim 9 ayım artık korkmaya başladım olmazsa tedavi gerekirse dye ilk zamanlar bu kadar üzülmüyordum kafama takmıyordum olur nasılsa diye demekki nasip değilmiş

benim neredeyse 2 yil olucak canim inan cok zor o yuzden seni cok iyi anliyorum
bendede esimdede bir sorun yok allaha sukur butun tahlillerimiz normal cikti ama nasip iste rabbim ol demeyince olmuyor

valla canım kasık ağrısının nasıl olduğunu pek çözemedim sanki oluyo ama sık değil vucut ısım yükseldi ve geçen pazar yani 24.gün akıntılı kahverngi lekelenme oldu ama yinede heveslenemiyorum ya değilse diye korkuyorum ve yumurtlama günü yani 18. günden beri gögüslerim şiş ve özellikle uçları dokununca çok acıyo başka şu an aklıma gelmiyo

akadaşım umarım vardır anlattığına göre belirtiler doğru ama sen heveslenme dediğin gibi senin içinde dua edicem :CüvCüv:hihoyyyt

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

24)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
kızlar gerçekten yaşadığım şey yerleşme kanaması olabilirmi bu kadar az olurmu bu konuda bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olurmusunuz

kızlar gerçekten yaşadığım şey yerleşme kanaması olabilirmi bu kadar az olurmu bu konuda bilginiz varsa lütfen bana yardımcı olurmusunuz

seni umutlandırmak istemem ama yerleşme kanamsı gbi görünüyor çünkü yerleşme kanamsı ya kahverengi çok az gelirmiş yada açık pembe gelir en fazla iki gün süreriş oda bir kaç damla çok değil bence öyledir yoksa neden gelip kesilsin kan testi yaptırsan çıkar ama bence bekle

seni umutlandırmak istemem ama yerleşme kanamsı gbi görünüyor çünkü yerleşme kanamsı ya kahverengi çok az gelirmiş yada açık pembe gelir en fazla iki gün süreriş oda bir kaç damla çok değil bence öyledir yoksa neden gelip kesilsin kan testi yaptırsan çıkar ama bence bekle

evet canım en iyisi beklemek çünkü daha önce böyle bişey yaşamadım bizde 8 aydır istiyoruz ilk kez böyle bişey oldu hemde yumurtlamadan 6 gün sonra 3 4damla mercimek kadar oda çamaşırımda değilde tuvalette farkettim sonra ayıptır söylemesi tuvalet kağıdında çok az belli belirsiz leke vardı okadar ve bidahada gelmedi:CüvCüv:

günaydın kızlar...
18 martta adet olmam gerekiyodu ama hala olmadım ve bu sabah test yaptım.....

veeee ikinci çizgi çıktı ama çok silik yani kan testi yaptırmadan emin olamıyorum...

darısı bütüüüün isteyenlere olsun inşallahhhhhhh

günaydın kızlar...

veeee ikinci çizgi çıktı ama çok silik yani kan testi yaptırmadan emin olamıyorum...

çok güzel bi haber bu canım inşallah kanda da çıkar daha da çok mutlu oluruz inşallah bebişin sağlıklı olur :Saruboceq:

günaydın kızlar...

canımm gözünaydınnn nekdar güsel bi haber okudum sabah sabahh
silik çıkmışsa hamişsinn 1gün geçtiği içinn silik çıkmıştırr. allahım bizede nasip etsinn tekrar gözünaydınnn:nazar:

günaydın kızlar...

canım çok sevindim inş.kanda da çıkar.allah bize de nasip etsin inşallah
:Saruboceq:

günaydın kızlar...

tebrik ederim canim hayirli olsun:dance::teytey:
insallah kan testinde pozitif cikar allah kucagina almayi nasip etsin.:nazar::nazar:

darisi bizlerin basina insallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar...

canım ya çok sevindik vallahi hadi hayırlısı daha yeni olduğu için silik çıkmıştr ama hamilesin canım gözün aydın gelişmelerden haberdar et darısı bize kıslarr hadi bakalımmmmmm:içelim::içelim:

selam kızlar;

sessizdenix hayırılı olsun canım.allah kucağına almayıda nasip etsin.
hpt honey nasılsın kendini nasıl hissediyosun 4 günümüz kaldı.benim bugün midem bulandı sabah çok şaşırdım ya ama üşüttüm galiba ne bilim gün yaklaştıkça ümidimi kaybediyorum.

Güzel dualarınız için çok teşekkür ederim amin diyorum. Allahım isteyen herkeze nasip etsin inşallah hepinizi öpüyorum.

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart:CüvCüv:

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

24)ilayda009......30....mart

ben koydum bebek ısaretını hadı lıstemızden bıu hamıs cıktı darısı basımızza kızlar gunu gecenler negatıfmı pozıtıfmı soylersenız lısteyı guncellıycem

Kırmızı kart gördüm azönce...Benim bebeğim bizi bayağı bekletecekmiş sanırım.Doktor eşime ilaç tedavsi verdi olmazssa aşılama yada tüp bebek demiş.Üç ay sonra belli olacak.Dua edin...Anne olmak çok zormuş gerçekten...:KK43:

ben de varım kızlar adet tarihim 26 Mart yani son 6 gün kaldı.umarım bu ay bize meleğimizi getirir.

X