martta gün sayanlar buraya

kızlar ya dün olmam gerekiyodu bu gün oldu bişey yok ilaç kullandığım için düzenli olması gerekiyodu test aldım korkuyorum şimdi yapsam çıkarmı

Son düzenleme:
bende bir gün gecikti diye dün aksamusutu test yaptım boşa gitti test 1saat sonra falan adet oldummirmirmirmir

ArkadaŞlar merhaba.bende Şubat 22 de adet olmuŞtum.ocak 22 de olurum dıye dÜŞÜnÜyodum ama olmadım.test yaptım bıŞey Çıkmadı.acaba Şubat ayının 28 Çekmesıyle alakalı olabılır mı???sızde ona gÖre mı hesapladınız??? Napsam bılemedım.antıbıyotık ıÇmem lazım ama ıÇmıyorumda acaba bıŞey var mıdır dıye??? Napım?????

içme bekle birkaç gün daha. ama zaten şubatın 22sinde olsan da martın 22sinde olman gerekir 28gün geçmiş.ama birkaç günlük gecikme olabilir bende cumartesi olacaktım dün akşam oldum belki bugün yarın gelir adetin belkide gelmez testte görürsün inş:)

şubat azizliği oluyor ya. benim geçen ay 7 gün gecikti. gerçi o zaman korunuyorduk ama genede insanda bir soru işareti oluyor. bu aya da sarkıyor demek şubat azizliği tüh.
benim 2 sene önce felan bişi gelmişti başıma. gene böyle 1 hafta gecikti. test aldım yırttım kutusundan çıkardım falan. test yapacağım idrarda regl geldi kaydirigubbakcemile3

içme bekle birkaç gün daha. Ama zaten şubatın 22sinde olsan da martın 22sinde olman gerekir 28gün geçmiş.ama birkaç günlük gecikme olabilir bende cumartesi olacaktım dün akşam oldum belki bugün yarın gelir adetin belkide gelmez testte görürsün inş:)

benim daha önce hiç gecikmemişti.kan testinde çıkar mı??*

kızlar malesef hamile değilim:1no2:

umudum nisana kaldı...

''hamile kalmak isteyen kaç kişi kaldık?''topiğine yazdım isterseniz okuyabilirsiniz....

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....::CüvCüv:

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)deniz39.....21......mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart

20)burcu1507...25......mart

21)hpt_honey......25....mart

22)iset......25....mart

23)gizemx.......26......mart

24)cıkolata86.....26....mart

25)AYCANKAYA ......27......MART

26)elif23........27.........mart

27)dalia.......29......mart

28)ilayda009......30....mart

umudum nisana kaldı...

''hamile kalmak isteyen kaç kişi kaldık?''topiğine yazdım isterseniz okuyabilirsiniz....

canım sen ben cıft cızgıyı gordum demıstın bende dayanamayıp bebısı koymustum neden oyle cıkmıs ya ben yanlısmı hatırlıyorum

umudum nisana kaldı...

sessizdeniz üzüldüm ama olsun öbür aya inşallah test yapmıştın çift çizgi çıkmışti testlerdede yanlışlık olabiliyormuymuş ben yarın sabah yapıcamda

kıslar bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgiyi gördüm:teytey::dance::teytey::dance:hemde çok belirgindi ama sanırım dr a gidip bebişimi görene kadar rahat edemiycem dua eden herkesden allah razı olsun hepinize rabbim bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :Saruboceq::sm_cool:

canım yaaa :teytey::teytey: çok sevindim anlatamam hayırlısı olsun allah sag saglim kucagına almayı nasip etsin bende yarın sabah yapıcam inşallah vardır test yapmayada korkuyorum yine hayal kırıklıgına ugrucam diye

arkadaşlar dayanamadım işten geldim bir test yapyım.çift çizgiyi gördüm.ikinci çizgi ilkine göre çok koyu değil ama ben buradayım diyor yaniiii nediyorsunuz

X