martta gün sayanlar buraya

canangezer benimde kasıklarım agrıyor dr gidince hayırlı haberlerini bekliyoruz ben daha test yapmadım salı günü yapıcam sonucu brda hepinizle paylaşırım inşallah pozitif çıkar ama benim bazen geciktigi oluyor ondan telaş yapmıyorum

mitharas kaç yıllık evlisin:uhm:

canancım eczaneden gebelik testi deyince veriyolar zaten sabah idrarınla yapıyorsun sonuç pozitifse çift çizgi çıkıyor negatifse tek çizgi tabi bu zamana kadar çift çizgiyi görmek daha nasip olmadı canım kan testini saglık ocaklarındada ücretsiz yaptırabilirsin sanırım birşey almıyorlar orda yaptırmadım ama arkadaşlardan duymuştum

KIZLAR merhaba benimde son 4 günüm bu ay lekelenme gibi bişey yaşadım ve çok şaşkınım sabırsızlıkla günleringeçmesini bekliyorum daha önce lekelenme yaşayan varmı aranızda

KIZLAR merhaba benimde son 4 günüm bu ay lekelenme gibi bişey yaşadım ve çok şaşkınım sabırsızlıkla günleringeçmesini bekliyorum daha önce lekelenme yaşayan varmı aranızda

inşallah hamilesindir canım ya hakikaten günler her ay daha zor geçiyor hele ay sonu gelince sanki saat ler bile geçmiyo ay karnımmı ağrıyo yok belim ağrıyo ikidebir tuvalete git bak başka bişi düşünemiyo insan rabbim tüm istiyenlere versin hayırlısıyla:Saruboceq:

inşallah hamilesindir canım ya hakikaten günler her ay daha zor geçiyor hele ay sonu gelince sanki saat ler bile geçmiyo ay karnımmı ağrıyo yok belim ağrıyo ikidebir tuvalete git bak başka bişi düşünemiyo insan rabbim tüm istiyenlere versin hayırlısıyla:Saruboceq:

İNŞALLAH CANIM GÜZEL ALLAHIM İSTEYEN HERKESE nasip etsin ama hala emin olamıyorum gerçekten yerleşme kanamasımıydı 3 4 damla mercimek kadar akıntılı kahverenkli olurmu bilemiyorum kafam o kadar karışıkki ne düşüneceğimi bilmiyorumoffffffffffffffff:ecrin_bebek:

kızlar son 5 günüm gelme gelme diye dua ediyorum inşallah hastalanmam inşallah hiçbirimiz hastalanmaz hepimiş hamiş oluruz

inşallah canım gelmez neler hissettiğini anlıyabiliyorum allah yardımcımız olsun bende sabırsızlıkla salıyı bekliyorum :CüvCüv:

sende belirti varmı
bende bel ağrısı ok 10 gündür kasıklarıa ağrı değilde kramp giriyor tuvalete sık çıkıyorum bide çok kaşınıyorum neden böyle oldu anladım

inşallah canım inşallah sitedeki herkes hamiş olur olacak mı olmayacakmı diye sohbet etmek yerine hamileliğimizi konuşuruz hepberaber bugün cuma allah dualarımızı kabu etsin benim 9 ayım artık korkmaya başladım olmazsa tedavi gerekirse dye ilk zamanlar bu kadar üzülmüyordum kafama takmıyordum olur nasılsa diye demekki nasip değilmiş

insallah hamilesindir canim gunlerinde az kalmis hayirli haberlerini bekliyoruz.
Rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah hepimiz bir an once meleklerimize kavusuruz :Saruboceq::Saruboceq:

sende belirti varmı
bende bel ağrısı ok 10 gündür kasıklarıa ağrı değilde kramp giriyor tuvalete sık çıkıyorum bide çok kaşınıyorum neden böyle oldu anladım

valla canım kasık ağrısının nasıl olduğunu pek çözemedim sanki oluyo ama sık değil vucut ısım yükseldi ve geçen pazar yani 24.gün akıntılı kahverngi lekelenme oldu ama yinede heveslenemiyorum ya değilse diye korkuyorum ve yumurtlama günü yani 18. günden beri gögüslerim şiş ve özellikle uçları dokununca çok acıyo başka şu an aklıma gelmiyo

X