martta gün sayanlar buraya

düşünüyorum ama 5-6 gün daha geçsin ondan sonra yapayım diyorum sonra acaba varda çıkmadımı erkenmi oldu diye şüphe kalmasın içimde

demetcim ana sayfada maya tüp bebek merkezinin sayfası var oraya bir baksana ve oraya form doldurdugun zaman indirim kazanabiliyormuşsun beni yanlış anlamazsan tüplerinmi tıkalı

16 sındaydı daha olmadım sendemi olmadın belirti falan varmı benim bazen kasıklarım agrıyor olucakmış gibi sonra yeniden geçiyor sanki agrımamış gibi

Canım tuplerım acık esımdede bı sorun yok sadece adetlerım duzensız ve sanırım ısmıde polıkıstık over maya nerde ıstanbulda olsa daha ıyı olur benım ıcın sehır dısına gıdemem cunkı ben

bazen benim geç geldigi oluyor o yüzden papatya çayı içmeye başladım yine eger bişey yoksa 2-3 güne kadar gelir eger yoksa gelmez o zaman test yaparım seninde ara sıra geç gelirmiydi

demetcim sen normal bir kadın dogum uzmanınada gidebilirsin o zaman
bendede düzensizlik vardı papatya çayı günü gününe getiriyor istersen sende bir dene ben çok faydasını gördüm her şeyede iyi geliyormuş nettende araştırabilirsin maya tüp bebek merkezi sanırım ankarada

demet polikistik over için sogan kurü uygulayınca iyi geliyormuş istersen onu bir araştır ayrıca sogan kürü düzenliyorda

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

4)kuskonmaz ....15 mart.....

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

24)ilayda009......30....mart

arkadaşlar yaa ben aranıza yeni katıldım sayılır.normalde adetim hep erken olurdu.5 aydır bebek istiyoruz ama olmuyo.22 24 günde bir falan ama bugün 29 gün ve acayip adet sancısı çekiyorum.nerdeyse iki gündür karın ve kasık ağrım var ama aynı adet ağrısı gibi.kahve rengi bi akıntı geldi dün başka da bişey yok ama nasıl sanki adet olucam ölüüyorum ağrıdan.sizce bu neden oldu.adet oldum sandım ama bilmiyorum sizce adet mi bu.yurt dışındayım test alacam ama yalnız gidip alacam bi mesafed değil eşimde şehir dışında yalnızım ve mutsuzm şimdi.beklemketen başka çare yok biliyorum ama içinizde böle tecrübesi olan varsa benimle paylaşabilr mi?eşime de söledm adet oldum diye oda üzüldü ama belli etmiyo aklısıra beni teselli ediyo olsun falan diyo.ona da canm sıkıldı yaa.offf ben yine de kötüsüne hazırlayım kendimi sanırım adet oldum.neyse boşvern kızlar allah hepinizn hakkıında hayırlısını versn napalım.VERMEYİNCE MABUD NEYLSEİN SULTAN MAHMUT !!.

Arkadaşlar benimde 13 ünde adet olmam ya da 15 inde olmam gerekirdi,şu saat oldu,adet olmadım.
Sadece sağ kasığımda ağrı var,hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…