martta gün sayanlar buraya

kızlar benimde 2 gün geçti bu gün test yapsammı diye düşünüyorum ama adet olucakmışım gibi agrım var birde midem bu gün çok kötü adet olmadan önce midesi bulanan varmı

kızlar benimde 2 gün geçti bu gün test yapsammı diye düşünüyorum ama adet olucakmışım gibi agrım var birde midem bu gün çok kötü adet olmadan önce midesi bulanan varmı

benim adet olmadan önce ve adet olduktan sonra her ay midem bulanır senağlama
bnece biraz daha bekle canım 4-5 güne kadar adet olmazsan test yapoarsın şimdi yapıpta sonradan moralini bozma biliyosun idrar testi hemen sonuç vermeyebilir idrar testini ne kadar geç yaparsan o kadar iyi sonuç verir

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.ben yeniyim.bende martta gün sayanlardanım.allahtan hayırlısını istiyorum.
sizleri takip ediorum.inş.allah bütün isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin :Saruboceq:
gerçekten beklemesi çok zor ama moralimizi ii tutmamız gerek

hoşgeldin a.s.
inşallah canım :Saruboceq:
evet hakklısın ne kadar moralimiz iyi olursa o kadar iyi olur

Yaa kızlar ne geçmek bilmedi şu günler..21ini beklemekten helak oldum.Rüya da görmedim hiç bu konuyla ilgilibenneyaptımki halbuki başkalarını görmüştüm şimdiye kadar.alla alaa alla alaaaaaaadelikafadulden

demey günaydın;
ben 2 gündür sölüyorum ama beni eklemiyosun küsecem valla. 25 mart çok umutlu deilim ama yinede olsun listede adım bakarsın uğur getirir.şakkıdı

bende 27sini bekliyorum hani derler ya rüyanda adet olduğunu görürsen hamile olduğunu öğreniyosun bi kaç gün sonra diye ben öyle görmüştüm başka birinin hamile haberini aldım geçen gecede bi arkadaşımın adet olduğunu gördüm demekki bu sefer bana tutucak :roflol:

bide geçen gün rüyamda birinin bebeğine biberonla süt içiriyodum :ecrin_bebek:

inşallah hepimiz Allahın izniyle hamile kalıcaz :Saruboceq:

bende bi kaç gün önce rüyamda hamile olduğumu gördüm hemde karnımda kıpır kıpır ediyodu
inşallah gerçek olur.sizler içinde dua edicem.sizde edin olur mu

bende bi kaç gün önce rüyamda hamile olduğumu gördüm hemde karnımda kıpır kıpır ediyodu

tabi canım neden olmasın

bide bende bi tuhaflık var akrabalardan arkadaşlardan kimin hamile olduğunu duysam bebeğin cinsiyetini rüyamda görüyorum şimdye kadar 3 kere gördüm 2 tanesi tuttu bi tanesinin daha belli değil cinsiyeti

delikafadulden Bunuda yeni duydum. ay bende gördüm bu ay adet olduğumu rüyamda.ama şimdiye kadar çok görmüştüm ama hamile olmama zaten imkan yoktu:roflol: Martta bebiş yapmayı düşünmeye başladığımda çok görüştüm bebekler hep bi yakınımı hamile duydum sonra.Ama bu ay bebek falan görmedim.Amaan saçma aslında.Hem rüyalar tersine çıkarmış:roflol: Tabi bebek sahibi olacaz.Ama bugün ama yarın:1hug:

Ay evet canım böyle bir rüyayı bende geçen ay gördüm çok değişik bir histi.Karnım kocamandı öyle bir hareket edip dönmüştüki rüyamda bakakaldım karnıma.:1hug: İnş. günleri de görecez merak etmeyin...a.s.

valla bebek cinsiyeti tahmininde rüyalarım hep doğru çıktı rüyalarım ultrasondan önce bebeğin cinsiyetini görüyorum :roflol: a.s kaydirigubbakcemile3

amin canım inş.:Saruboceq:
allah bu kadar çok dua edenin duasını geri çevirmez buna inanıyorum

:1hug:canım demek ki senin kalbin temiz ne güzel

efet ya tutturdu bebe yağı al diye delikafadulden bende viks sürüyorum öle hemen uyuyo ya bizimki bide çok tembeldir ilk defa bu ay 6 kere çlıştık heheh masaj yapcakmışım sattlerce ondan sonra valla o gündür bu gündür iyi alıştı bu gün ölene kadar dersi yoktu kahvaltıdan sonra uyuttum adam az daha okula geç kalıyodu hep uyutuyosun beni yaağğ diyookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kıslar bende bu gece rüyamda hamiştim valla ne güzel bi duygu ayeter kürsü okuyarak uyudum amam görmemm diyodum hamişlikle ilgili bişi çünkü daha önce leri yatsı namazından sonra yasin okuyodum çokk güzel rüyalar bebebkler görüyodum yani ben film gibi görürüm rüyalarıbi bakim hamile olmak neymiş merak ettim yahu bu rüyalar kafayı çok taktığım dan görüyorum herhalde ben regli olduğumu görünce oluyom genelde geçen ay öleydi çünkü ben bide ısı takibi yapıyorum şimdilik normal biraz kasık ağrıları var okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…