martta gün sayanlar buraya

bencede valla kurban adağımız var eşimle doğum yapayım keseceğiz türbeye adadık allahım bende anne olmak istiyorum babasıyla onu bekliyoruz bütün sevgimizle

white rose23 canım ilaç kullanmaya başladınmı yazdıklarını okudumda inşallah en kısa zamanda prolaktinin düşerde bebişini kucagına alırsın benim arkadaşımda her ay ilaç kullanıyor onunda prolaktini yüksek ama onlarda bebek düşünüyor prolaktinin hamilelige etkisi varmı o bir kere dış gebelik olmuştu

evet canım bu gün ilaç almaya başladım malesefki ilacın yan etkileri oldukça fazla zaten belirtilerinden biride hamile kalamamak tabi ben 3 aylık evli olduğum için tesadüfen öğrendim bebeğim olmasını çok istiyorum umarım düşerde alırım meleğimi kucağıma ayrıca hepinizden dua istiyorum bu gün mr a gidicem inş temiz çıkar

dualarım seninle canım sakın sıkıntı stres yapma hayırlısıyla herşey yoluna girer daha yolun başındaymışsınız iyi haberlerini bekliyoruz

canımmmmmmmmmmmm mart anneleri Rabbim her birinize ayrı ayrı hayırlı doğumlar yapmayı nasip etsin:Saruboceq: sağ salim yavrunuza kavuşmayı nasip etsin. herşey gönlünüzce olsun ve rahat bir doğum geçirin. :Saruboceq: dualarım sizlerle hakkınızda hayırlısı olsun.:ecrin_bebek::emir_bebek:

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MART

3)naagıhan.......13......mart

4)aslı_ist...........14.......mart

5)sanmur06.......14.......mart

6)cıcekcık.........14.........mart

7)mıtharas......16......mart

8)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

9)canangezer..........16.......mart

10)pınar77.........17.......mart

11)demet_yaren.......18......mart

12)candyy.........18.........mart

13)sessizdeniz.....18....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)ermaer..........24........mart

Son düzenleme:
ekledım canım haırlısı artık masallah bugun sayfamız baya bır ılerlemıs hadı bakalım umarım en yakın zmaanda hepsı bebıslerle dolar

demet nerelerdesin sen ya herkes listeye ekleyin diyor sen yoksun nasıl yapıyorsun bu listeyi

Nagıhan lıstede eksıkmı var canım !buarada hergun gırıp guncellıyorum eksık varsa soyelyın ve net tarıh verın ıkı gun sonra 4 gun sonra dıye olmasın tarıh verın arkadaslar

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MART

3)naagıhan.......13......mart

4)aslı_ist...........14.......mart

5)sanmur06.......14.......mart

6)cıcekcık.........14.........mart

7)mıtharas......16......mart

8)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

9)canangezer..........16.......mart

10)pınar77.........17.......mart

11)demet_yaren.......18......mart

12)candyy.........18.........mart