martta gün sayanlar buraya

canım başka yerleri dolaşıp gelelim rüyamı yorumlamışlarmı bakayım görüşürüz alınmassın dimi

benimde 8 günüm felan var ama eminim adet olucam ağrım var birazcık hem zaten bu ay korunmayı bıraktık

inşallah sağlıklı bebelerimiz olur çook istiyorum :Saruboceq: sanki senelerdir bebeğim olmuyomuş gibi

white rose23 canım ilaç kullanmaya başladınmı yazdıklarını okudumda inşallah en kısa zamanda prolaktinin düşerde bebişini kucagına alırsın benim arkadaşımda her ay ilaç kullanıyor onunda prolaktini yüksek ama onlarda bebek düşünüyor prolaktinin hamilelige etkisi varmı o bir kere dış gebelik olmuştu

bende de geçen sene prolaktin hormonu yüksek çıkmıştı ilaçla düşürdük doktor prolaktin hormonunun hamile kalmayı engellediğini söylemişti bana ve demiştiki bunu ilaçla düşürmek çok kolay ama çoğu kişi bu hormonunun yüksek olduğunu bilmediği için uzun süre çocuk sahibi olamıyor.
prolaktin hormonu normalde süt veren annelerde yükselen bir hormon görevi süt salgılatmak yeni doğum yapan kadınların hemen hamile kalmasınıda bu yolla metobolizma engellemiş oluyor ama anne olmayan bayanlarda da sıklıkla bu hormon değeri yükselebiliyormuş. doktorun yalancısıyım valla.
arkadaşın merak etmesin dış gebelikle bir ilgisi yok yani

canım yazdıklarımızı okuyordum 3 sayfa geçmişiz ne belirtiler varmış bizde yaaaaaaaaaaaaaaaaa

X