martta gün sayanlar buraya

gögüslerime bakiyorum damarlar belirmis mi diye yok karnima bakiyom hic kahverengi cizgi varmi diye o da yok kafayi yicem ya

sanmur canım seninde ayın 16 sında demi dogru hatırlıyosam benimde 16 sında bedimde adet olucakmışım gibi kasıklarım agrı var

bende hiç birşey yok senin gene kasıkların batıyormuş inşallah hepimiz bu ay hamiş oluruz

sanmur ay sana gülüyorum burda kafayı yiyenler gurubundasın bende açıp açıp bakıyorum ayna nın yanı na git biraz daha belli aluyor aynada bak

inşallah nagihancım ama bazılarında hiç belirti yokken hamile olduklarını ögreniyolarmış bünyeden bünyeye degişir bunuda göz ardı etmeyelim

haklısın canım belirti olmaya biliyor benim arkadaşımın da 5 sene benim gibi olmuyordu hamile kaldı hiç birşey yok oda miydesinin bulan masını istiyordu öyle doğum yaptı

kızlar yaa vallahi kendimizi bunalıma sokuyoruz doktorlar bile bu kadar çok kafanıza takmayın diyolar ilişkiye girerken bile çocuk yapıcaz diye şartlandırıp girmeyin diyolar

sanmur nekadarlık evlisin ben adetten sonra bile yaptım bir mut ama ama artık senin gibi günüm geçmeden yapmam

eşim bana çok kızıyor hele bunları okurken elim den bilgisayarı alıyor ya kazaklar ördüm patikleri var annem takım alıp atıyor hayırlısı herzaman bu lafı söylüyorum sağlıklı ana sı babası yani biz başında olalım diye

merhaba kızlar ben şubat ayında yumurtlama dönmelerinde denedim..
şimdi adet günüme 5 gün var sarı akıntı var belimde sancı ve göğüslerim şişti sizce hamişmiyimdir?

aaaa ben onu yazmayı unuttum benimde akıntım var ama bazen sarı bazen beyaz geliyor nagihan canım o konuda hiç konuşmadık seninle

canım bilemiyorum benimde şiş göğüslerim dolgun ama bende akıntıyok belki hamile olabilirsin akıntıda varmış ama tes yapma beke benim de yarın günüm

mihrascım ooosiz iyisiniz akıntı da var siz hamilesiniz bende akıntı yok ilk akıntı olması gerekiyor

ayyy canım yaaa öyle deme daha çok heyecanlanıyorum şimdi ben pazartesini zor getiririm bide fazlada ümitlenmek istemiyorum hayal kırıklıgına ugramaktan bıktım inşallah ikimizde hamile oluruz

gülüyorum burda biz başka dopinkte olduğu gibi normal konuşmuyoruz belirtileri yazıyoruz onlarda yssın farkındamısın hamilelik belirtileri yazan yara ben hiç girmiyorum orda sohbet ediyorlar ben kendi adıma kızıyorum sohbet edilecekse normal sohbet etmek için yer açsınlar diiimi ama

X