martta gün sayanlar buraya

Ben de anlamadım ama içimden hep adet olacakmışım gibi geliyor öyle bir sızı var karnımda.Hem de erken gelecek gibi hissediyorum.Hayırlısı neyse o olsun artık.Hem adet olmak da güzel bir şey bence adet olamayanlar da vara.s Benim gibi kist sorunu olanlar için o da güzel:) Çıkacağını bilsem şimdi gidip test yaptıracam yaadelikafadulden ben kesin bikaç gün önceden yaparım dayanamam.Zaten hiç yapmadım denemiş olurumkaydirigubbakcemile2

inşallah hayrırlısı neyse o olur
ben deli gibi sürekli test yaptım kaydirigubbakcemile3 yok midem bulandı yok başım döndü hepside negatif çıktı onun için idrar testi yapmaktan bıktım -tatlicadiarzu-

Galiba biz kendimizi dinlemekten sürekli midem bulandı başım döndü falan diye hissediyoruzkaydirigubbakcemile3 Hayırlısı tabi canım.er yada geç gelecek inş.Bugünlerin de tadını çıkarmak gerek.yerimseniben

Galiba biz kendimizi dinlemekten sürekli midem bulandı başım döndü falan diye hissediyoruzkaydirigubbakcemile3 Hayırlısı tabi canım.er yada geç gelecek inş.Bugünlerin de tadını çıkarmak gerek.yerimseniben

evet haklısın ama hamileliği yaşamakta çok güzeldir tabi mide bulantıları hariç
bide benim en çok kızdığım şey bazı kişiler hemen evlenir evlenmez çocuk yapıyo ben evleneli 2.5 sene olmuş daha yeni düşünüyoruz yok daha bebek düşünmeyin evliliğin tadını çıkart diyolar ya uyuz oluyorum kendisi niye hemen yapmış anlamıyorum
bazılarıda bekarken ne zaman evleniceksin der evlenirsin ne zaman bebek olucak der bebek olur 2. yi ne zaman düşünüceksin der insanı sinir ederler delikafadulden :eek:klava:

özellikle kayınvalidem torun diyo başka bişey demiyo elalemin çocuğunu severek torun hasreti gidermeye çalışyoruz yapın artık bitane diyo milletin içinde sanki benim çocuğum olmuyo sanki bide sanki çarşıdan domates alıyosun hemen olucak çocuk

Son düzenleme:
cicekcim adet olmuşsun benimde içimde bir his var sanki adet olucakmışım gibi geliyor ama herşeyde bir hayır vardır allah herkeze hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

evet haklısın ama hamileliği yaşamakta çok güzeldir tabi mide bulantıları hariç
bide benim en çok kızdığım şey bazı kişiler hemen evlenir evlenmez çocuk yapıyo ben evleneli 2.5 sene olmuş daha yeni düşünüyoruz yok daha bebek düşünmeyin evliliğin tadını çıkart diyolar ya uyuz oluyorum kendisi niye hemen yapmış anlamıyorum
bazılarıda bekarken ne zaman evleniceksin der evlenirsin ne zaman bebek olucak der bebek olur 2. yi ne zaman düşünüceksin der insanı sinir ederler delikafadulden :eek:klava:

özellikle kayınvalidem torun diyo başka bişey demiyo elalemin çocuğunu severek torun hasreti gidermeye çalışyoruz yapın artık bitane diyo milletin içinde sanki benim çocuğum olmuyo sanki bide sanki çarşıdan domates alıyosun hemen olucak çocuk

Canım zaten senin yaşın kaçki öyle diyorlaryerimseniben Hem karışmasalar olmaz:eek:klava:Strese sokuyorlar haberleri yok.Bana da evlenir evlenmez diyenler oldu.Daha ben ağustosta evlendim bir duruunnkötükedihüso Bana da dr. kist yüzünden bir anönce hamile kal dedi sanki anlaşmışlar gibidelikafadulden Ondan başladık bakalım aslında ben bir sene falan daha olmasın diyordum ama artık istiyorum :ecrin_bebek:

Canım zaten senin yaşın kaçki öyle diyorlaryerimseniben Hem karışmasalar olmaz:eek:klava:Strese sokuyorlar haberleri yok.Bana da evlenir evlenmez diyenler oldu.Daha ben ağustosta evlendim bir duruunnkötükedihüso Bana da dr. kist yüzünden bir anönce hamile kal dedi sanki anlaşmışlar gibidelikafadulden Ondan başladık bakalım aslında ben bir sene falan daha olmasın diyordum ama artık istiyorum :ecrin_bebek:

ben 21 yaşındayım bende 2006 aralıkta evlendim
sen kaç yaşındasın ?

günaydin kizlar. ben grip olmusum ya atesim falan da var ama yinede calisiyorum ofisteim su an. Basim ara ara dönüyo hala ama dünkü kadar degil. biraz adet olucakmisim gibi sanci var karnimda insallah olmam bir günüm kaldi.

canım nehir67 baş dönmen varmış geçtimi devam ediyomu
Canım mide bulantım oldu ara ara.Üşütmekten de olmuş olabilir.yerimsenibenOzaman da hafif baş dönmem de olmuştu.Şuan hiç birisi yok ama
ben 21 yaşındayım bende 2006 aralıkta evlendim
sen kaç yaşındasın ?

Ben senden bbeeeşş yaş büyüğüm,bu ayın 24ünde 26ma giriyorumyerimsenibenSenin profilinden yaşını biliyordum küçük olduğun için dedim benden.Ama bende senden geç evlenmişim:1rolleyes: Senin yaşında bir kuzenim var çok severim kardeşim gibidir benim:asigim:

ayyy canım geçmiş olsun senin başın dönüyodu diymi belki tansiyonun düşmüştür tabi gebelik varsa ondanda olabilir benimde aklımda nehir67 başı dönüyor diye aklımda kalmış oda kusura bakmasın

günaydin kizlar. ben grip olmusum ya atesim falan da var ama yinede calisiyorum ofisteim su an. Basim ara ara dönüyo hala ama dünkü kadar degil. biraz adet olucakmisim gibi sanci var karnimda insallah olmam bir günüm kaldi.

Geçmiş olsunn.Ihlamur iç limonlu.Ballı zencefil ye geçirir büyük ihtimalle hemen.Zaten ballı zencefil gribe birebir.
İnş.Adet de olmazsın haberini alırız:ecrin_bebek: ben o hissi 1haftadır hissediyorum kokruyorum daha bir haftam var:tomato:

Ben senden bbeeeşş yaş büyüğüm,bu ayın 24ünde 26ma giriyorumyerimsenibenSenin profilinden yaşını biliyordum küçük olduğun için dedim benden.Ama bende senden geç evlenmişim:1rolleyes: Senin yaşında bir kuzenim var çok severim kardeşim gibidir benim:asigim:[/QUOTE]

evet ben senden önce evlenmişim yani bensenden önce yaşlanıcam kaydirigubbakcemile3

Ben senden bbeeeşş yaş büyüğüm,bu ayın 24ünde 26ma giriyorumyerimsenibenSenin profilinden yaşını biliyordum küçük olduğun için dedim benden.Ama bende senden geç evlenmişim:1rolleyes: Senin yaşında bir kuzenim var çok severim kardeşim gibidir benim:asigim:

evet ben senden önce evlenmişim yani bensenden önce yaşlanıcam kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

Olur mu öyle şeyy ben evlenmeden yaşlandım bileedelikafadulden

çok kötüyüm ya doktorum aradı kontrole gittiğimde smear testi yapmıştı bende CIN1 verdı rahimağzında şimdi ilerlemiş dedi yine rahimazından parça alıcaklarmış önemliymiş falan filan bebek isterken nelerle uğraşmak durumunda kaldım ya şans dileyin. çok ihtiyacım varr çooookkk

cok sagolun kizlar. limonlu cay iciyorum simdi. ben grip olunca da döner basim herhalde ondan dönüyo. ooff off hayirlisiyla su günleri bi atlatabilsem sag saglim.. ama arkadaslar ben kararliyim günüm birkac gün gecmeden test yapmicam üzülmek istemiyorum o tek cizgiyi görünce cok kötü oluyorum ben.

cicekcik dualarım seninle canım inşallah test sonucun temiz sıkar:Saruboceq::Saruboceq:
bizi sonra bilgilendirirmisin canım aklımız sende kalmasın iyi haberlerini bekliyoruz

X