Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Canim ben iki farklı dr a gittim bana o sekilde diyen olmadı. Bence dr değiştir. Çünkü suan yumurtan 12-13mm mis nasil pazartesi igne yap diyebiliyor. Belki erken olgunlasacak yumurtan yani takip etmesi lazim. Kafasina göre söylemesi düşündürdü beni açıkçası

Ben de tekrar çağırır diye beklemiştim ama öyle olmadı. Kendinden emin bi doktor ama bu işler tahminle olmaz ki sonuçta bebek var işin ucunda boşuna mı ilaç alıyorum ben vücuduma o kadar . 1 ayım kayıp olcak gibi hissediyorum şuan

Kısmet canım nasibinde varsa olur illaki insallah da olur ama bana mantıklı gelmedi

Aslnda test yaparsan çıkabilir belki ya da yarın yap garanti oldun çünkü 15. Günde belli eder kendini
Cnm Bn test yaptım zaten p. Tesi sabahı ilk
O gunden berı silik çıkıyor
Bugun yapmadım beklıyom dedim
Emin olmak için
Yarın sabh yaparım

Eklentiler

• Screenshot_20230314_212637_com.android.gallery3d.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar bugün iğnenin 11. Günü ve ilaç kullanmadan asla adet olamayan ben bugün adet oldum. Bu arada ben iğneden adet olana kadar olan sürede kasıklarımda ağrı, rahmimde kasılma, bel ve sırt ağrıları, göğüslerde acı ve şişkinlik gibi şeyler yaşadım belirtiler hem adet hem gebelikle aynıydı ama benimkilerin hepsi adet olacağım içinmiş. Neyse sağlık olsun inşallah nisanda hamile kalırım

Çok erken regl olmuşsun gununmuydu canım

Çok erken regl olmuşsun gununmuydu canım
En son adet söktürücüyle 12 şubatta adet olmuştum, ben ilaç kullanmazsam asla adet olmuyordum hatta 9 ay adet olmama rekorum var sanırım ilk kez iğne kullandığımdan oldu diye düşündüm yarın doktoruma soracağım....

Anladım canım hayırlısı olsun

Ben de bugün doktoruma sordum adet olamıyorum yine 2-3 ay olamazsam napayım diye. Bu ilaçlar sayesinde olursun merak etme dedi. İğneden dolayıymış

Tikabasa hamiş inşallah. Başka varmı grupta hamiş bilmiyorum. Benim de bugün ignenin 14. Gunuydu negatif cikacak hissettigimden rest yapmıyorum.
Sen ne yaptin igne yapacakmisın
Benim kendi doktorum pazartesi yap dedi iğneyi ama ben devlete gittim cuma ultrasonla baktılar daha büyümemiş pazartesi tekrar gel dedi eğer olgunlaşmışsa iğnemi yapıcam pazartesi inşallah

Ben de geçen ay sadece klomen kullandım. Kist olduğu için bu ay vermedi doktor. Dün yumurtladım. Yarın da doktor kontrolüm var. Klomenden sonra hamile kalanları duyunca ümitleniyorum umarım sağlıkla kucağımıza almak nasip olur canım. Bat 31 mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…