Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Merhaba hayırlısı olsun inşallah.
yumurtalar 10 günde olgunlaşıyor.

İğneden sonra 36. Saatte ilişki oluyor sonrasında adete kadar gün aşırı ilişki öneriyor.
Ben de doktora gittim bugün yarın adetimin 3. Günü kolomen verdi başla 5 gün sonra haplar bitince gel dedi yarın başlayacağım ilaçlara bakalım

Kızlar merhaba...
Bende polikistik overim ve asla ilaçsız adet olmayan versiyonundanım :) doğal olarak yumurtlamalarım düzensiz hatta hiç yumurtlamıyo bile olabilirim. İlk defa klomen kullandım fakat doktorum ilk kez kullanacağım için riske girmeyelim bide fazla büyür kist olur diye en düşük dozda başlattı zar zor bir yumurtam oluşabildi o ay maalesef hamile kalamadım hatta birde kist oluştu 1 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım. Öbür ay tekrardan klomen kullandım, yumurta kontrolüne gittiğimde hiç yumurta yok belkide vaktinden önce yumurtlamış olabilirsin dedi o ayda hamile kalamadım. En son 3. Deneme için letu isminde bi ilaca başlattı, yumurtlama hormonunun beyinden daha fazla salgılatan bir ilaçmış meme kanseri tedavisinde kullanılıyomuş onu kullandıktan sonra bu sefer 2 tane aynı boylara yakın yumurtalarım oldu. 4 martta çatlatma iğnesi oldum ilk gün merak edip test yaptım iğnenin etkisiyle kıpkırmızı 2 çizgi çıktı 9 mart itibarıyla meraktan yine yaptım bu sefer silik çıktı. Doktorum iğneden 10 gün sonra test yap dedi fakat bi kaç yorumda gördüm iğneden 14 gün sonra idrar testinde pozitif çıkıp kanda hamile olmadığını öğrenenler varmış sizce iğneden kaç gün sonra test yaptırmak en doğrusu olur, zaman akmam bilmiyo allah isteyen herkese nasip etsin....

Canım öncelikle inşallah bu ay guzel haberini alırsın. Ben de 3 martta çatlatma iğnesi oldum 10. Gün erken en dogrusu 14-15 gün sonra öğrenmen. Bence bekle

Merhaba, hakkında hayırlısı olsun inşallah
en az 15 gün geçmeden testler doğru sonuç vermiyor.
10 gün çok erken iğne etkisi tamamen geçmiş olmaz.
Amin Rabbim hepimize nasip etsin

Kızlar bu arada 15.gün ama henüz adet olmadım çok kasık batması ve ağrım var.
Birde sabahtan beridir (afedersiniz) idrarımda köpüklenme var. İlk defa görüyorum başına gelen varmı

Kızlar bu arada aklıma şöyle bişey geldi, eğer hamilelik durumu varsa üst üste yapılan beta hcg lerin değerlerinin hergün artması gerekiyor, hadi diyelim iğnenin etkisiyle 45 çıktı öbür gün tekrardan kan verince 65 çıksa bu şekilde hamile olup olmadığımızı anlayamaz mıyız önemli olan beta hcg nin artması değil mi. Bunu düşünen tek çakal ben miyim acaba hep beraber beyin fırtınası yapmaya ne dersiniz :)))

Ama artarken en az 2-3 katı artması gerekiyor işte bazen öyle durumlarda kimyasal gebelik oluyor ya. Biraz karışık bi durum aslnda

Kontrolunuz ne zaman benim bugün kontrolüm vardı adetimin 12. Günü henüz yumurtlama olmamış salı günü yine gidicem
Canim mutlaka yumurtlama olmustur sadece istenilen boyutta degildir mm leri canini sıkma bide ilk sanırım vücut biraz gec tepki verebiliyor ilaca

Benimde bugün iğneyle birlikte 9.gun ilk klomen +çatlatma iğnesi oldum maalesef gebelik oluşmadı şuan 18 mmyle femara+çatlatma iğnesi uygulandı ve hiç bir belirti yok acaba bu sefer oldu mu ki

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilkti bu bende 3 defa denemek istiyorum olmazsa aşılama deneyeceğim.
Sen aşılama mı yaptıracaksın tekrar çatlatma mı düşünüyorsun sonraki ay
Evet canım doktorum üçüncü de olmazsa ara vermeden aşılamaya geçeriz demişti.
Aşılamayı deneyelim bir de bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…