Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Kızlar selam, bugün iğnenin 10. Günü ve beta hcg 3.14 çıktı, geçen ay 10. Günde 0.09 çıkmıştı, her ay iğnenin etkileri değişiyor mu acaba, doktorum 4 gün sonra tekrar kan ver dedi

Merhaba kızlar. Catlatma ignesinden 2-3gun sonra ilk kez göğüs ucu hassasiyeti basladi hala da devam ediyor. Normalde adete en fazla 1 hafta kala başlardı adet olunca geçerdi.Bugün ignenin 11. günü. Bu sekilde gebelik öğreneniz oldumu. Yada normal bir durum mu. Gecen ayda catlatma ignesi oldum böyle bir şey olmadı

Benimde bugün igne i 10. günü canim. Sen de herhangi bir belirti varmı
İlk kez bugün kasıklarımda biraz ağrı hissettim, bir önceki ay ile bu ay arasında dağlar kadar fark oldu, geçen ay kesin hamileyim dedim kasık ağrıları bel ağrıları uyuklama hali vs derken bu ay sıfır belirti. Seninde 10. Gününmüş 15. Günü mü bekliyosun :)

İlk kez bugün kasıklarımda biraz ağrı hissettim, bir önceki ay ile bu ay arasında dağlar kadar fark oldu, geçen ay kesin hamileyim dedim kasık ağrıları bel ağrıları uyuklama hali vs derken bu ay sıfır belirti. Seninde 10. Gününmüş 15. Günü mü bekliyosun :)
Aynen canim simdiden test yapsam erken diye ama bi o kadar da korkuyorum🥲

Kızlar selam, 31 martta çatlatma iğnesi olmuştum. 10 nisanda beta hcg 3.2 15 nisanda ise 9.8 çıktı, doktorum 2 gün sonra tekrar yaptır artış olursa hamilesin diyebiliriz dedi ben dayanamayıp az önce acilde yaptırdım 7.8 çıktı :KK43: 3 testide farklı yerlerde yaptırdım labaratuvar farkı olmuş olabilir mi acil yardım

X